Turknet Şeffaflık Raporu Sayfası Pasif durumda

Şeffaflık Raporu sayfanız 03.1.2023 yılından bu yana hiç güncellenmiyor ve o kısım hep aynı değerlerde duruyor neden acaba ? Pop noktaları veya Google pingleri o seneden bu yana hep sabit şekilde kalmış bunları güncelleyin lütfen günlük eskisi gibi çünkü burada düşük pingi araştırmak isteyen internet severler var mecburen farklı forum sayfalarında telegram sayfalarında şu şehirde bu şehirde TurkNet google pingi kaç veya pop noktası pingi kaç diye yoruyorsunuz abone olmak isteyenleri. @alperenatici iletirmisiniz lütfen durumu

Selamlar @Galatasaray, konu hakkında ekiplerden bilgi talep ettim. Dönüş geldiğinde bilgilendireceğim.

O sayfa yıllardır güncellenmiyor. Şeffafız istatistik paylaşıyoruz dediler zor olmayan bir güncellemeyi yapmadılar. Ping 41 miş download 32 mbps imiş. Bence bu rakamları gören geçiş yapmamalı :joy: halbuki o sayfaya haftada bir kaç defa girip bakardım foruma baktığım gibi

Haklısın @quickally o sayfa önemli aslında ama değersizleştirmişler o karne kısmını

23 ün oldu bir dönüş neden yok bilgi alma hakkına sahip değilmiyiz acaba ? konu neden kapalı çözüldümü kapadınız ? @alperenatici

1 Beğeni

Selamlar @Galatasaray, ilgili ekiple tekrar iletişime geçip son durumu sordum.

Neden Halen bir açıklama yok 1 ay oldu @alperenatici

Tekrar selam @Galatasaray, gün içerisinde konunun ilgilisi ile görüşme yaptım. Sayfa üzerinde kapsamlı bir çalışma yürütülüyor. Yakın zamanda güncel haliyle faaliyette olacak.