TurkNet Röportajı: Fiyatlar, GigaFiber, SAYE ve Müşteri Hizmetleri

Ah Vodafone u pas geçmişim :face_with_hand_over_mouth: ilk dört diyelim. Btk a verilerine göre bir yanıt verdim. Telekom Superonline Vodafone TurkNet :confused:

1 Beğeni

Ne anladığımın farkındayım zaten yeterince açıkta anlatmış son derece antipatik ve talihsiz bir açıklama neyse söyleyebileceğim başka bir şey yok

1 Beğeni

Peki dedigin gibi olsun sana çok saygı duyan biri olarak konuyu kapatıyorum

2 Beğeni

Saygımız karşılıklı hocam, umarım ilk üçte hatta ilk sıralarda görürüz TurkNet veya TurkNet gibi şirketleri.

1 Beğeni

İyi de ben herhangi bişey için kolaydır zordur diye belirtmedim ki?.. sadece cem bey bi kaç yerde belirtti dsl kullanıcılarına isterlerse ayrılabilir diye yorumumuzu belirttik sadece. Zaten gigafiber altyapıyı beklediğimiz için katlanıyoruz dsl e … yoksa binamda gpon var türksat telekom da bikaç hafta içinde çeker ikisine de bulaşmak istemiyorum hele türksatı bedava verseler kullanmam. Dh de ki TurkNet destek üstüne basarak mahallemin planlamadan çıkarılmadığını söylüyor bekleyeceğim hazirana kadar bakalım nolacak…

Evet, mahalleniz hala planlı iş listemiz arasında yer alıyor ve oraya bağlantı çekebilmemiz için tüm şartlar zorlanıyor. Sizi gerçekten anlayabiliyorum ama her konunun altında sanki TurkNet sizin bölgenize bile isteye altyapı çekmiyormuş gibi konuşmanız çok hoş olmuyor :frowning:

2 Beğeni

Kaçıncı sn de? Yazarmısınız? Ben bunu 1 yıldır her yerde söyledim kimse inanmadı.

Hiçbir yerde bilerek çekmiyolar diye bahsetmedim… sadece kimse geri dönüş yapmadılar herhangi bi şekilde ondan yakınıyorum bu hafta tekrar arandım bilgi alınmak için telefondaki bayan fiber ekibimize iletiyorum 1-2 gün içinde ekipler iletişime geçiceklerdir dedi. Ama ben 8 aydır telefon bekliyorum siz de beni anlayın arafta kaldım. Tek yakındığım konu TurkNet çok yavaş çalışıyor. Konu izinse halledebileceğimizi tanıdıklarımızın olduğunu söyledim bayan gerek yok dedi… Biz müşteri olarak elimizden geleni yapıyoruz faturalarımızı gününde ödüyoruz. Firmadan da aynı özveriyi beklemek kötü bişey değil diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Bu durum şahıslar arasında alınacak izinleri kapsamıyor ne yazık ki :confused: Ben sizi çok iyi anlayabiliyorum. Sizin durumunuzda olan ve GigaFiber altyapımızı bekleyen bir çok müşterimiz var. Tabii ki gönül ister ki herşeyi tabir-i caizse şıp diye halledelim ancak prosedürlere takılıyoruz.

Yok ben şahsım adına değil diğer firmanın işleri kolaylaşsın diye belirttim. Başkan yardımcılarına kadar tanıdık var. Bu işler birazda tanıdığa bakıyor. Gerçi firmalar girişmez böyle işlere laf çıkmasın diye TurkNet hiç girişmez… anlayabiliyorum benim ki tamamen yardım amaçlı bi söylemdi…

1 Beğeni

Çok teşekkür ederiz @Escanor. Umarım beklediğimiz süreden daha kısa bir süre içerisinde GigaFiber hizmetimizi bölgenizde aktif hale getirebiliriz.