TurkNet Röportajı: Fiyatlar, GigaFiber, SAYE ve Müşteri Hizmetleri

1 Beğeni

baştan sona izledim cem bey çok kaliteli birisi lakin siyasetçi gibi konuşmuş ucu açık konuşmuş hep… 500k fiber abonemiz var dedi lakin sanırım tt altyapılı toplam sayıyı söyledi… yoksa gigafiber çok çok düşük sayıda… saye halen beklemedeymiş… hedefleri 1 milyon hane diyor ama kendisi de inanmıyordur dediğine… bu ilerleme hızıyla çok zor bi hedef… saha ekiplerinin sayısını çoğaltmaları gerek…

3 Beğeni

bu ay gelecekti giga daha izinleri alamamislar onceden al iznini sonra beni beklentiye sok ki benim alt mahallemde var ne izni istiyorsun garip cidden bekle bekle 1.30 seneyi gecti

benimde 2-3 sokak üstümde var geçen sene çektiler veya daha önceleri bu yaz da benim sokağımın bulunduğu cadde üzeri çektiler ama bekliyoruz hala :slight_smile:

Arkadaşlar farkında mısınız bilmem ama bu videoyu izlerken şu yazdığım sıralarda 5.dklardayım ve şunu fark ettim. TurkNet 3.büyük internet firması olmayı hedefliyor. Süperonline’ın ont ile evlere internet vermesi türk telekomun telefon hattıyla evlere internet vermesi ve TurkNet ise bu gigafiber ile evlere bu çağı aşacak yeni 1 sistemle karşımızda duruyor… TurkNet kısacası başlı başına kendi altyapısını kurmaya çalışıyor.

4 Beğeni

o konuda sıkıntı yok zaten herkes gigafiberi takdir ediyor yapılmayanı yapıyor TurkNet… lakin kimseden net bi cevap alamıyoruz altyapı konusunda… burası olsun dh forum olsun instagram TurkNet olsun… aylardır dönüş bekliyorum mahallem hakkında…

Belki de bu bir şirket stratejisidir. Bilemiyoruz maalesef :man_shrugging:

1 Beğeni

Cem Bey’in sürekli olarak “eeeee” demesi :smiley:

1 Beğeni

Aşağı yukarı 5 yıldır görüyorum Cem Bey’i ancak bu sefer epey yaşlanmış geldi bana :sweat_smile: İnsanı yoruyorsun Türkiye :neutral_face:

Edit: Cem Bey BTK’ya güveniyor olması beni derinden yaraladı :grin:

1 Beğeni

bu halinden daha mı genç görünüyordu ki :smiley:

1 Beğeni

Vdsl filan dahil sayıdır. Gigafiber abonesi 40 bin civarında olması lazım. Yılbaşında 25 bindi.

3 Beğeni

1 milyona ulaşmak muhakkak her kullanıcıyı sayıyordur… Ama gigafiber kullanıcılarını 1 milyona ulaştırma fikriyse dehşet-ül vahşet 1 olay olurdu :smiley:

1 Beğeni

Ya ben sinan beyi özledim

2 Beğeni

:slight_smile: :slight_smile: gece gece kahkaha attım

1 Beğeni

Sinan bey şimdilerde gayrimenkul işi yapıyormuş :joy:

1 Beğeni

Sinan bey neden ayrilmisti hocam

yanlış bilmiyorsam 2 yıl önce TurkNet %70 oranlarında devredildi başka bir gruba o dönemden beri sinan bey yok.Galiba bu değişiklikten dolayı oldu tam net bilmiyorum ama

Saolun bilmiodum ben

50mbps altı alan bizi tercih etmesin mi dedi ben mi öyle anladım

1 Beğeni

Evet öyle talihsiz bir söz söyledi bende izledim orası onlara kalmış özgürler gitmekte dedi :smiley:

2 Beğeni