Türknet oynuyor resmen

TurkNet bizle oynuyor sanırım 2 aydan beri direk kablo yok diyorlardı port yok diyorlardı tt yaptı hayla devam ediyor dedi tt ise öyle biz kontrol ettik Bi hata bulamadık istediğiniz zaman bağlatabilirsiniz dedi tt başvurdum 1 gün bile geçmeden bağlandı o kadar hızlı iptal süreci başlatmıştım TurkNet de Türk net şimdi arıyor sorununuz hal oldu 4 iş gününde çözülcek bilmem ne şaka yapıyorlar sanırım hadi TurkNet 'e geçmek istesem taahhüt var ayrıca yapada daha düşük hız alırsam ne olucak

1 Beğeni

TT bağlatmadan o direklerden hiç bir ISS hizmet veremezdi zaten hayırlı olsun

1 Beğeni

Saol şu an ben TurkNet 'e geçiş yapsam kurulum var zaten sadece sinyal vericek ler yapaya geçsem kurulum ücreti alırlarmı

Şaka yapmıyor aslında TurkNet. Sizin bizzat yaşadığınız “şaka gibi bir durum” için size bilgi veriyor. Aynı zamanda bu yaşadığınız durum sizinle de oynamadığını gösteriyor, TurkNet neden sizinle oynamak istesin ki? TurkNet size bir an evvel hizmeti sağlayıp, fatura kesmek ister, ticari bir kurum nihayetinde.
Keyifli, güzel kullanımlarınız olsun. Gelecekte siz uygun gördüğünüzde, şartlarınız da uygunsa, TurkNet size hizmet vermek isteyecektir.

1 Beğeni

Adreste yapa varsa haritalardan türk telekom santrali mesafesini ölçün ona göre ne kadar hız alıp almayacağınızı öğrenebilirsiniz. Zaten TurkNet sitesinden sorgulama yaparsanız orda tahmini bir şekilde gösterirr. (genelde düşük gösteriyor)

Şuan TurkNet e geçmek istiyor iseniz verdiğiniz taahhütten caymanız gerekecek. Bu da sanırım size yüklü bir fatura çıkartacak. TT den yada başka bir ISS ten TurkNet e geçiş için kurulum ücreti vermezsiniz. Yapa için de aynısı geçerli.