Türknet OİM giriş yapamıyorum

TurkNet uygulaması üzerinden veya web sitesi üzerinden giriş yapmaya çalıştığımda TCKN veya şifre hatalı uyarısı alıyorum ama doğru olduğuna eminim. Şifremi unutmuş olma ihtimalime karşın geçici şifre ile de denedim ama sonuç değişmedi hiçbir şekilde giriş yapamıyorum

Merhaba, online işlemler uygulamasını silip tekrardan yüklemeyi dendiniz mi?

Merhaba, evet denedim ve sorun devam ediyor.

Selam, Kekomastik12 hoş geldin!

Instagram veya Twitter, Donanım Haber’den Temsilciye durumunuzu anlatın ve şu numaraları da bir arayın:
0 212 355 1700 ; 0 850 288 80 80 ; 0 850 288 30 24 ; 0 212 703 4371 ; 0850 288 10 10 ; 0850 288 80 84

uygulama değişti hocam, siz muhtemelen müşteri numaranız ile giriş yapmaya çalışıyorsunuz, yeni sistemde internet hesabı kimin adına kayıtlı ise onun TC Kimlik numarası ile giriş yapmanız gerekiyor, sonrasında gelen SMS şifreyi girip sisteme giriş yapabiliyorsunuz. 2 adımlı kimlik doğrulama yöntemini aktif etmişler.

1 Beğeni

@Kekomastik12, size @dogan.md konu hakkında bilgi vermiş. Bu işlemleri deneyip giriş yapıp yapamadığınızı tekrar iletir misiniz?

Sistemin değiştiğinin farkındayım zaten TC kimlik no ile giriş yapmaya çalıştığım halde bu hatayı alıyorum

80 80 numarasını aradım ama muhatap bulamadım ne yazıkki

Yapmak istediğiniz işlemi öğrenebilir miyim? Giriş yapana kadar size ben yardımcı olayım…

Konu kilit uygulamayı birkaç defa silip yükleyince manasızca sorun düzeldi

1 Beğeni

Süper :slight_smile: Farklı bir sorun yaşarsanız bana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. İyi ve sorunsuz kullanımlar dilerim.

2 Beğeni