Turknet Neden Böyle Yaptın

1.5 ay önce turknete geçtim. VDSL alt yapıniz var dediler 80 mbps ye kadar veririz dediler kabul dedim geçtik. Önce adsl hizmeti verildi, 6 gün önce VDSL hizmeti verildi kullanamadim. İşin gerçek tarafı engelli tarifesi idi, zor güç cabalarim doğrultusunda engelli tarifesine gecisiniz saglanmistir diye hem e-maile hem de oim e mesaj attılar memnun kaldım kiiii…! Bugün aradılar engelli tarifenize geçiş süreciniz ile ilgili gecikme yaşıyoruz diye hem sözlü hem de yazılı bilgi verildi. Artısı 5 gündur internet yok. Dsl yok, çocuklarım canlı eğitimi alamadılar bu hafta…! İnanın strese girdik aile olarak ne yapacağız bilemiyorum.

Engelli tarifisine geçişteki sorun TT kaynaklı olabilir belkide :roll_eyes: çünkü TT port kirasını ona göre belirliyor

2 Beğeni

Yanlış anlama da benim sorunum değil hocam, turknet TT yi sikayet etsin musterimi mağdur etti diye btk ya bildirebilir. Çok strese girdim valla, olmazsa millenide geri geçeyim diyorum onda da 90 gün beklemeniz lazim dediler.

Valla bana da bugün bu şekilde cevap verdi turknet, Allah belasını versin TT nin bir tarife geçişi için 6 gün bekletilir mi hocam

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında BTK’dan sorumlu Bakan Yardımcısı olan kişi aynı anda TT Yönetim Kurulunda buna yapılacak birşey yok ki Türknet ne yapsın :neutral_face:

2 Beğeni

O zaman btk yi iptal etsinler ne işe yarıyor ki.

Siyasi yorum yapmak istemiyorum umarım sorununuz çözülür. Telkoder’ide şurdan takip edebilirsiniz bu konular hakkında https://twitter.com/TELKODER2002

1 Beğeni

İşleri hızlandırmak için TurkNet twitter ve dh hesapları üzerinden yardım isteyebilirsin.

Yapmadığım bişe kalmadi TT ye bildirildi yazıyor 5 gündur. Çocuklarım d3rse giremiyorlar. Bugün 8. Gün ve internet yok.