Türknet Modem iadesi

Merhaba , TurkNet aboneliğimi sonlardımdım ve modem iadesini belirtilen adrese kargoladım. Fakat modem iade edildi mi cevabını bir türlü alamadım. Bunun için ne yapmam gerekiyor bilgisi olan var mı? Modemi kurye ile aldıkları için gönderi kodum da yok. Türknetten bir muhattapta bulamadım.

Selamlar @eagleblack, forum profilinize tanımlı müşteri numarasından kontrol ettiğimde farklı bir sağlayıcıya geçiş yaptığınızı görüyorum. Bakır kablo üzerinden hizmet aldığınız için hizmetinize tanımlı tahsis edilen bir modem göremedim.

1 Beğeni

1 adet kobi hizmeti de alıyordum. Size özelden paylaşıyorum.

Sizin için oluşturduğum 55875092 numaralı kayıt üzerinden durumu takip edeceğim :raising_hand_man:

2 Beğeni

Konu ile ilgili bir gelişme var mı acaba ?

1 Beğeni

Sizin için ekiplerle iletişime geçtim, dönüş bekliyorum :raised_hand:

2 Beğeni

Bu nasıl iş 15 gün geçti. Modem ulaştı mı bilgi alamıyoruz.

1 Beğeni

Selamlar @eagleblack, sizin için ekiplerle tekrar iletişime geçtim.

Ekipler ne zaman dönüş yapacak acaba ?

1 Beğeni

Merhabalar, ekipler en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçeceklerini düşünüyorum. İyi günler dilerim. :hugs:

Ne zaman dönüş olacak acaba? Mesajlarımı onaylamamak nedir? Ne hakaret ediyoruz ne başka bir şey.! Öve öve bitiremediğiniz TurkNet bu mu ? Muhattap bulamıyoruz.

Selamlar @eagleblack, ekiplere tekrar ulaştım. Durumun önceliğini belirttim. Dönüş bekliyorum.

Şu saatten sonra elimize ulaşmadı denilse sanırım artık ben de bulamam o modemi. Mükemmelsin TurkNet :rocket: (!)

Selamlar, modem iade geldiğinde arandığınız fakat ulaşılamadığını görüyorum. Endişelenmeniz gereken bir durum yok, işleminiz tamamlandı :raising_hand_man:

2 Beğeni

merhaba
abone numaram 2873512
28.01.2023 tarihinde aboneliğimi sonlandırdım.
03.02.2023 tarihinde bursa demirtaş (23257) şubesinden
takip no: 3037768502245 numarası ile iade kodu oluşturdum.
modem için msj ve mail gelmekte size ulaştı mı modem?

Selamlar @emreatan, kargonuzun ulaştığını görüyorum. Tarafınıza yansıtılan herhangi bir fatura mevcut değil.