Turknet Mevcut Hızı Düşürdü 2.kez

Bugün tekrardan mevcut indirme hızım 26mbps ye düşürüldü bu 2.kez oluyor ve hep TT ekipleri geldikten sonra oluyor bugün destek kayıtlarımı incelerken kapattığım bir destek kaydına bugün bir mesaj gelmiş TT dan Ariza tespit edildi arızanın sebebi kullanıcının modemidir diye benim bir sorunum yok benim bir kopma sorunumda yok ama her TT ekipleri kontrole gelip sorunu çözdü diye mesaj geldiğinde benim internetimin mevcut hızı 26mbps ye düşüyor 35den bunun sebebi nedir OİM üzerinden destek kaydı oluşturdum ama yani neden oluyor bu 2.kez sebebi nedir bunun

hat değerleri

Verilebilir maximum hız değeri teknisyen tarafından bu şekilde belirlenmiş olabilir siz OİM üzerinden gelicek olan cevabı bekleyiniz.

bekliyorum OİM den gelecek mesajı ama ordanda doğru düzgün mesaj gelmiyor CTLRL+C CTRL+V mesajlar bi insan evladı yardımcı olmuyor

Arka planda çalışmaların devam ettiğine emin olabilirsiniz.Umarım en kısa sürede çözüme ulaşır.

sorunum çözüldü ilgilenenlere teşekkürler ama bunun nedeni nedir neden oluyor bu onu merak ediyorum

1 Beğeni

Yerleşik operatör teknisyeni tarafından belirlenmiş olabilir verilebilir hız değeri.Sorununuzun çözüldüğüne sevindim iyi kullanımlar dilerim.:slightly_smiling_face:

TurkNet den telefon geldi sanırım bunun sebebi TT ekipleriymiş onlar 26mbps ye çekiyolar biz düzeltiyoruz dediler ilginç :slight_smile:

1 Beğeni