Turknet Memnuniyet Anketi

TurkNet’te en çok neden memnunsunuz ?

• Latency (Ping-Jitter)
  • Download Hızı
  • Upload Hızı
  • Fiyat/Performans
  • Müşteri İlişkileri
  • Çözüm Odaklılık

0 oylayanlar

Fiyat performans işaretleyenler kim acaba =)
Pes wallahi =)

2 Beğeni

Sadece GigaFiber kullanıcıları için geçerli :slight_smile:

3 Beğeni

Bak onu doğru söyledin işte =)

2 Beğeni

Download hızı:
+Anketi sırtladık :slight_smile:

2 Beğeni

Evet arkadaşlar sandıkların başından ayrılmayalım :slight_smile:

1 Beğeni

100 / 8 hız alanlar için neden geçerli olmasın

Şu anki paketimden memnunum (75/8). Bu hıza ulaşmak için 2 yıl önce Türk Telekom’dan kurtulmak için taahüt bozdum ve 990 tl civarında ödeme yaptım.

Artık neredeyse tüm iss firmaları 100 / 8 paketini bu fiyata sunmaya başladı. Ayrıca bu benim düşüncemdi. Benim için TurkNet tarafında f/p GigaFiber paketidir.

1 Beğeni

Diğer isslerin bu fiyata sunmasında TurkNet’in payı var bence. Ayrıca altyapı döşeyen tek alternatif iss TurkNet.

1 Beğeni

TurkNet’in önderliğini ettiği birçok konudan memnunum ve bu yüzden TurkNet’i tercih ediyorum ancak bu konudaki ankete göre f/p benim için geçerli değil.

1 Beğeni

Gigafiber harici dediğiniz gibi 100Mbps i daha ucuza veren bir çok firma var. Fiyat Performans artık sadece gigafiber için geçerli.

TurkNet daha yakınıma speedtest sunucusu açmasına rağmen uzaktaki daha az ping veriyor. Yönlendirmeler bile sıkıntılı.

1 Beğeni

100/8 bağlantıyı daha ucuz veren firmalar hangileri? Taahhüt ve modem kirası olmayacak ama.

Şuan aklıma gelen ilk firma.
Gibirnet’te 90TL.

Onun dışında zaten 35Mbps ve altını bütün firmalar daha ucuza veriyor.

100 lira oldu, geç. Başka?

100Mbps VDSL’ den bahsediyorum. Neden fiber modem kiralama ücreti takıyorsun?
Gibirde 90TL TurkNet’te 100TL
Zaten alt hızlarda hepsi daha uygun. Tek hizmet fiber değil hatırlatırım.

Taki fiberde 100 olsa bile aynı fiyata geliyor. Bunu mu savunuyorsun? Fiyat performans dediğin o fiyata o performansı verecek başka firmanın olmaması demektir.

Güncel
Güncel
Güncel