Türknet Kurulum Ekibi Modem Getirir mi?

Selamlar evimde şuan modem bulunmamakta, TurkNet kurulum ekibi yanlarında modem ile geliyor mu? Onlardan modem alabiliyorsam parasını faturama yansıtmak istiyorum.

Merhaba
Kurulum ekiplerinin bazılarının araçlarında modem olabiliyor ama hepsi için kesin birşey söyleyemem.
Maalesef modem satışımız bulunmuyor fiber abonelerimiz de ücretsiz modem desteği sağlıyoruz fakat bakır altyapıdaki abonelerimiz de modem abonemize aittir.

Bence kurulum ekibinin getirdiği modemi almayın çünkü verdikleri eski cihazlar. Kendiniz dışardan taksitle alabilirsiniz değişen birşey yok yine aynı fiyata gelecektir

1 Beğeni

Hocam bugün almaya karar verdim “ZYXEL VMG1312-T20B” 2 antenli 500TL’ye alacağım. Peki hocam bi sorum daha var, ben girişten odama kablo çektirdim, kabloda RJ11 takılı değil. Elektrikçiye bunu taktırsam modemle kendim kurulum yapabilirim değil mi? Ekibin gelmesine gerek varmıdır? Haftaya çarşambaya randevum oluşturulmuş.

300 400 daha verseniz.
Keenetic omni yada tp link vr300 ver1.20 alsanız.

İlk defa internet alanlara kurulum ücreti yansıyor. Elektirikçi çağırmanıza gerek yok gelen ekibe bu kabloyu takar mısınız dediğinizde onlar takacaktır ekstra masraf yapmanıza gerek yoktur.

Malesef başka servisten geçen kişiler ücret ödemiyor .

Tamamdır hocam teşekkürler bi modem bide RJ11 çakılması gerekiyor. Ekipler ayın 19’unda gelecekler.