Turknet kampanya sorunu

1 ay önce TurkNet abonesi oldum. Burdan konuda açtım. Gigafiber aboneleri için ilk 6 ay 179 tl dediler. Ama web sayfasından abone olmaya çalışırken geçiş kabul etmediğini, yeni abone kaydı yapmaya zorladığı konusunda forumda konu açtım. Bana siz yinede abone olun o konuyu hallederler, fesih faturanızı vs. hepsini düşerler dediniz. İlk olarak kampanya taahhütü olarak kurulum ücreti yok dediler ama onu aldılar. Eyw. dedik. Şimdide 179 tl olan sözde kampanyayı siz istememişsiniz o yüzden bizde vermedik diolar. 179 tl yerine 254tl fatura göndermişler. Bu neyin kafası ben aptalmıyım 179 tllik kampanyayı istemicem??? Anlaşılan o ki TurkNet vaaddettiği hiçbirseyi karşılamamak konusunda kararlı. Büyük bi ihtimal diger operatörden geçişteki fesih icin karşılayacaklarını söledikleri 1000tlyide karşılamıcaklar. Ttelekomdan kurtulduk derken daha beterinin eline düştük. Burdan sözde yardımcı olan o moderatörlerede pek inanmamanızı tavsiye ederim. Önüne gelen garantör gibi siz abone olana kadar onu hallederiz bunu çözeriz sıkıntı yok siz abone olun diolar. Sonuç olarak FATURA günü gerçekleri öğrenmiş oluyorsunuz…

Öncelikle Türk Telekom altyapısından TurkNet gigafibere geçiş alamazsınız ikisi farklı altyapılar üzerinden verilmektedir. Kurulum ücreti sadece Türk Telekom altyapısındaki geçişlerde ücretsizdir 0 abonelikte kurulum ücreti alınır. Faturanız eğer yüksek geldi ise destek kaydı oluşturabilirsiniz. Faturam hatalı geldi şeklinde bir seçenek mevcut destek kaydı ilettikten sonra destek kaydı numaranızı buradan iletirseniz size yetkililerde yardımcı olur.

Değişmediyse vdsl den tt fibere geçişde kurulum ücreti var.