Turknet İptal Dilekçesi

Merhaba aboneliğimi kapattıracağım herhangi bir sonuç alamıyorum Değerli müşterimiz,
iletmiş olduğunuz destek kaydına istinaden sistemde gerekli kontrolleri ve güncellemeleri sağladım. Alt yapınızı sorguladığımda geçiş için uygunluk olmadığını görmekteyim şu an. İlerleyen zaman diliminde tekrardan talep oluşturabilir kontrol sağlayabilirsiniz. böyle mesaj atmışlar bügünde bana TurkNet abonelik içi dilekçe örneği atarmısınız nasıl bir şekil izleyeceğimi bilmiyorum.

Neden iptal etmek istiyorsunuz? Yardım edebileceğim bir şey varsa edeyim.

YAPA ya çektiler sağolsun santralle mesafeme bakamdan kafalarına göre 1 mbs hız alıyorum 0.72 dowload 1 mbs upload 24. gündeyim 24 gündür böyle VAE geçiş istiyorum ilkinde santrall çalışamsı var denildi ikincisinde de aynı 3. cüsünde VAE geçiş ileminizi başlattım dediler sonrasında kapasite doluluğundan geçiremiyoruz denildi dün de alt yapım 1 günlüğüne geldi sonrasında VAE geçiş için talep ettim dün Merhaba, ben Serhat S.
Değerli müşterimiz,
iletmiş olduğunuz destek kaydına istinaden sistemde gerekli kontrolleri ve güncellemeleri sağladım. Alt yapınızı sorguladığımda geçiş için uygunluk olmadığını görmekteyim şu an. İlerleyen zaman diliminde tekrardan talep oluşturabilir kontrol sağlayabilirsiniz.
İyi günler dilerim. böyle bir mesaj attılar bende iptal etmeye karar verdim dün alt yapım gözüktüğünde port vardı geçebileceğim onu geçtim 15 mbs e kadar destekliyordu alt yapım eeee neden geçirmiyorlar ki. Dün açıkken bir anda saat 21 de santral çalışmasına sokuldu gene 23 günün ardından bende kapatmayı düşünüyorum kapatırkende faturayı güncellemelerini isteyeceğim fatura geldikten sonra 8 iş günü içerisinde bildirmeniz gerek diyor faturayı güncelleyebilmek için 4 gün daha var .

1 Beğeni

selçuk bey o bosluklara neler gelicek onları atarmisiniz.