Türknet internet faturası hakkında

Merhabalar , Kasımın 2 si veya 3 ünde TurkNet 'e Abone oldum, abone olurken bana taahütsüz şartsız 75 mbps sabit 99 Tl fatura dediler. daha 3 gün oldu iterneti bağlatalı bugün 137 TL fatura geldi bile ve faturanın son ödeme tarihi ise Kasımın 24 dü olarak görünüyor ,Kasım ayının 3 ünde başvurup bağlattığım için aradan tam 1 ay geçmesi gerekiyor yani ödeme tarihimin aralık 3 olması gerekiyor mu ? , ek olarak kurulum ücreti bana toplam 36 tl dendi ve bana bunu 3 aya bölüp faturam üzerine ilave edileceği söylendi fakat bir anda 99 tl olan faturam 137 tl oldu,Yani kısacası hem faturam erken geldi ve tam bir ay için ücret ödemiyorum 21 gün için ödeme istiyorlar ,hemde bana internet bağlatırken söylenilen miktardan çok daha yüksek bir fatura gönderdiler.

Şimdi TurkNet’de işler şu şekil işliyor. Parayı öde kullan biçiminde. Kullan-öde şeklinde değil. 2.cisi 3 ünde başlasanız TurkNet kullanmaya, sizin 21 günlük ücret ödemeniz gerek ki o konuda bir sıkıntı var gibi. Ayrıca 36 TL yi de 3 aya bölünmemiş gözüküyor. @Baran yardımcı olur musun ?

1 Beğeni

Burdan gir. Fatura detaylarına bakabilirsin

1 Beğeni

İlk ayın faturası yakın zamanda geliyor. 99,90 + 36 tl birde damga vergisi filan , yuvarlama kuru gibi vs… şeyler vardır içinde . Geç göndermiş olabilirler faturanı. Öde kullan olarak yapılır.

Çıkan fatura tarihine göre öbür ay yine aynı tarihte fatura çıkacaktır.

1 Beğeni

@CKLasT merhaba atayım hemen ayın 3 ünde 2 fatura gelmiş yani kayıt olduğum gün

kurulum ücreti toplamda 36₺ yazıyordu ve neden 22 günün parasını ödüyorum 1 ay diyorlardı ayın 3 ünden 24 ne 3 ile 24 üncü günlerde dahil 22 gün yapıyor

1 Beğeni

Yardım merkez - fatura - neden iki fatura geldi - en alta in - neden iki fatura geldi

Oraya mesaj olarak yaza bilirsin cevabını alabilirsin. yanlış bi durum varsa düzelteceklerdir.

1 Beğeni

03.11.2021-03.12.2021 Faturanız bu. Son ödeme tarihi 24.11.2021. Bana yanlış bir durum yok gibi duruyor. 2.ay bedavanız var ise 03.12.2021-03.01.2022 faturanıza sadece kurulum ücreti yansıyacaktır diye biliyorum.

1 Beğeni