Türknet’in 40 TL zam yapması

hep geriye gidiyoruz, benim maaş zammı %40 olmadı ne yazık ki ?
4-5 yıllık TurkNet kullanıyorum tavsiyelerimle arkadaşlarımı da ttnet den kurtardım sanıyordum
halen ADLS devam başlarda 14-15 hız varken şimdilerde 8-9 civarı
üstüne kaymak gibi zamı da koyarsak offf !

Evet asgari ücretle çalışanlar TurkNet kullanmasın gibi olmuş

Arkadaşlar Aras kargoya teslim edeceğim modemi. Sms gelecekler dediler ama gelmedi. Onlar da adres falan kayıtlıdır sanırım değil mi? TurkNet 'e gidecek desem anlarlar ?

1 Beğeni

Gigafiber yatırımlarını xdsl kullananlar yükleniyor

3 Beğeni

Bende aboneliğimi bugün taşıdım. Maalesef 40 TL benim için çok fazla ve ödeme konusunda uğraşamam. Güle güle TurkNet

3 Beğeni

Çok üzüldüm @hakannass, umarım gittiğiniz İSS’nizde mutlu olursunuz :pray: İ

1 Beğeni

İyş hoş sen Sanıyormusun diğer Sağlayıcılar bunun altında Kalıcak Bazıları Boş yorum Yapmış Yok başka Yere Geçeriz Geçersin 16 mb 80 tl Ödersin Sonra Koşa Koşa Gelirsin Boş Yapılıyor 140 değil 180 Yapsa Ben Bu İnternet Veririm Arkadaşım…!

1 Beğeni

Hızınız kaç hocam? (20 karakter)

Bana da öyle geldi :smile::smile:. Merak ettim hızı kaç.

1 Beğeni

85 mbs Hız Alıyorum…

Uzun zamandır 50 altı hızlar için diğer sağlayıcılar daha hesaplıydı. Şimdi makas dahada açıldı. 16 adsl kullanan internetten ne bekliyorki. Alsın netgalaksi, gibir vs. Haziranda zam gelmesse %50 fark olacak. Gelirse %40 olsun hadi. Tabi herşey haziranda belli olacak. Dİğer sağlayıcılarında temmuzdan önce zam yapmasını beklemiyorum. Yada transmisyon ve port ücretlerine zam gelince yaparlar. Ozaman kadarda abone toplarlar.

2 Beğeni

En fazla 3 aylığına toplarlar. 3 ay sonra yine başka yere gider insanlar. Eger ekonomiden dolayı iss degistiriyorlarsa

Telefon aboneliği ile 103TL ödediğim faturam, haziran ayında 150TL olacakmış. Bu nasıl bir zam şeklidir böyle anlamadım! Bu zammı bende protesto ediyorum, böyle zam şekli olmaz !!!

Protesto etmek en doğal hakkınız. Üstelik bu protesto için gözaltına da alınmayacaksınız. :face_with_hand_over_mouth: Ama şirket böyle bir fiyat güncellemesi yapmış. :man_shrugging:

2 Beğeni

Satıcı olsalardı da neden zam yapayım ki deselerdi ama işte :slight_smile:

1 Beğeni

Mevcut müşterilerimiz bu fiyat artışından haziran ayı itibariyle etkilenecektir. Bu süre zarfı içerisinde diğer İSS’lerin paket/fiyatlarını takip etmek gerekiyor. TurkNet olarak biz de sizlere bu dönemin şartlarını hiç yansıtmak istemezdik ancak malum koşullar belli :frowning:

Günün sonunda sizlere yine aynı anlayışla en yüksek hızları en iyi hizmetle vermeye çalışacağız. Her zaman sektöre yön vermek ve sizleri daha mutlu edebilmek için var gücümüzle çalışacağız.

Ekonomi malum zam konusunda ne desem bir şey değiştirmez ama şunu belirtmek isterim ki altyapının aboneyi mağdur ettiği bir coğrafyadayız ve bu mağduriyete fatura fiyatları da eklenmiş oldu…

1 Beğeni

Hocam ben de ediyorum. Ama sıkıntı ne biliyo musunuz? Protestoyu yanlış yapıyoruz. Toplu iğneden araba lastiğine kadar her şey son 1 yıl içinde neredeyse %100 zamlandı. Demekki sorun şirketlerden ziyade bizi yönetenlerde. Onları protesto etsek daha doğru olmaz mı sizce de? Eğer yaşınız tutuyorsa hatırlarsınız, esnafın biri gidip Ecevit arabasına binerken yazar kasasını kırmıştı bağıra çağıra. İşte protesto öyle olur. Ya da atıyorum 20 bin kişi sokaklara dökülür (hatta daha fazlası) ve gider yaşadığı şehrin valisine şöyle bi meraba der. Ya da herkes anlaşır ve kendi seçtiği milletvekilini arar der ki “kardeş çalışmıyosunuz, çalışın ya da biz seçimde yapacağımızı biliyoruz.”

Buna benzer bir şey en son "gezi"de olmuştu. Hani şu doları 5 kuruş filan fırlatan gezi var ya işte o. Neyse ki artık böyle gezi filan gibi şeyler olmuyor da paramızın değeri şahlandıkça şahlanıyor. Ne kötüydü o günler. Bakın ben bile ciddi başlayıp kendimi dalgaya almaya başladım. Çünkü inancım rakamla 0 yazı ile “sıfır”. Ne zaman bir “şimdi seçim olsa” anketine baksam tansiyonum fırlıyor. Demekki sıkıntı yok. O zaman boşverin. Protestoya da gerek yok. Çünkü gördüğüm kadarı ile herkes halinden memnun.

1 Beğeni

Zam kararından bu güne kadar geri dönüş yapmadılar. Belirtmek isterim. Neden TurkNet in uplink hizmetine taktınız onu da anlamadım. :person_facepalming: Bu konuda size @EFG Bey size yanıt vermiştir diye tahmin ediyorum. Eğer vermedi ise bilgi verebilir müsait olduğunda.

1 Beğeni

Siz emredin hemen yapsınlar. Garip isteklerinizin arasına bunu da ekleyin bence… İyi akşamlar. :joy::joy:

1 Beğeni