Türknet’in 40 TL zam yapması

Üst paketlere taahüt bozulmadan geçebilirsin ama alt paketlere geçemezsin

Daha yüksek tarifelere geçişe izin veriliyor taahhüt devam ederken.

1 Beğeni

Daha önceden geçememiştim o yüzden hiç şansa bırakmayacağım :confused:

Altyapınız size ne sunuyorsa biz de size onu sunuyoruz. Eğer altyapınız iyileşirse yine aynı fiyattan kullanmaya devam edeceksiniz. Ancak bu durumda size sunulabilecek en yüksek hızı sunuyoruz.

1 Beğeni

Turk Telekom 1000 Mbps paketlerini FTTH üzerinden sununca da bu fiyatlar mı geçerli olacak?

Hayır kademe olarak üst paket olarak seçilebilir ve fiyatıda haliyle yükseltilir. Ama büyük ihtimalle TT bunu farklı Bir kampanya olaraktan duyuracak işte altyapı farklı falan diyecek geçişi engelleyecek.

Anladım her pakette aynı fiyat politikası bu sefer bozulacak mı diyorsunuz yani?

1 Beğeni

Türk Telekom için yazmıştım onu? Sonuçta 100 mbps e kadar o kampanya ve içeriğinde her hız farklı fiyatta.

Orada ne hız alırım var bakın. Ona tıklar iseniz görürsünüz ne yazdığını!

Burada ki soruyu yanlış anlamış olabilirim. TT altyapısı üzerinden de gigafiber hızları verilir ise tabi ki durum değerlendirmesi TT nin belirleyeceği kira fiyatına göre TurkNet buna katılır veya katılmaz. Varsayım üzerine yorum yapmak zor.

Turk Telekom dünkü etkinliğinde 1 Gbps hızları için başvuru yaptığını BTK onayından sonra satışa sunulacağını açıkladı.

4 Beğeni

Spam olmasına rağmen cevabı verdim.

Bende bugün problemin hakkında detaylı bir işlem yapılır dedim hiçbir konuda BTK ve adalet bakanlığı tarafından doğru düzgün hizmet verilmedi ya ben anlatamadı ya onlar anlamadı Türkiye’de internet hizmeti niye bu kadar ayaklar altında görüyoruz zaten böyle devam edin aferin TurkNet 'i örnek alın TurkNet yavaş yavaş bozulmaya başladı zaten içimdeki çürük elmalar birikmeye başlamış bu bir eleştiri kimse üstüne alınmasın saygılarımla modem özel yapım olsa denetlenmesi gerekiyor çünkü çoğunun desteği yok bu fiyatlar devam ederse Türkiye’de internet daha fazla dibe vuracak

1 Beğeni

Ona flood derler. Spam senin yaptığın. Cevap vermek zorunda da değilim. Hatta şimdi sizin bu gereksiz sorularınızı görmemek için sizi görüş alanımdan çıkarıyorum. :+1:t2:

1 Beğeni

Evet, TurkNet in bir farkı vardı ben 95₺ veriyorum 45₺ zam biraz fazla oldu…

1 Beğeni

@BLackOwL reis konuya hakim değilim bi anlatsana sen ne soruyorsun ?

Bu fiyatlarda tek problemli kısım adsl kullanıcısının mevcut 130 verecek olması ve daha düşük olabilirdi. Onun dışında TurkNet gigafiberi istediği fiyattan satabilir 1000 mbps 140 TL ise 100 mbps şu kadar olmalı diye birşey yok ki geçen sene tt 160 liraya veriyordu turknetin 140 tl yaptığı hizmeti.Kısa süreliğine müşteri çekmek için kampanya yaptı tt ama yakında fiyat nerelere çıkacak Allah bilir

Fiber altyapısı olan insanlar için özel fiyatlandırma olsa keşke gigafiber özel fiyatlandırma var da

tt fiyatlarına zammı daha yeni yaptı zaten

Orada ne kadar oldu tt için diyorum