Türknet hergün aynı saatte hızım düşüyor

Merhaba, ben Efe A. İnternet bağlantılarınızı gün bazında kontrol ettim ve fiziksel kopmanızın olmadığını görüyorum. (IP alma durumu : Kullanıcı 12 saat 32 dakika ONLINE) Bulunduğunuz paketteki (79868 kbps) hızı alıyorsunuz. Bakır altyapı sebebi ile %20 lik hız kayıpları normal karşılanmaktadır. İnternete kablosuz cihazdan bağlanıyorsanız sinyal mesafesinden dolayı kablolu cihazla aynı performansı alamazsınız. Bu hızı alamadığınızı düşünüyorsanız, TurkNet in internet sitesinden (İnternet Hız Testi Ölçme & Speed Test — TurkNet) 3 er kez 10dakika aralıklarla arka planda çalışan uygulamaları kapatarak Tam ekran “kablolu” internet hız testi yapmanızı rica ediyorum. Akşam 19:00-23:00 saatleri arası Türkiye geneli veri akışı fazla olduğundan yoğunluktan dolayı %50 hız kaybı kabul edilebilirdir. Test sonucunuzu tam ekran görüntüsü alarak bana ilettiğinizde, detaylı kontrollerimi sağlayacağımdan emin olabilirsiniz. İyi günler dilerim. .
böyle bi cevap geldi saat 19 dan 23 e kadar yüzde 50lik kayıp olduğunu kabul ediyolarmış ama yüzde 50lik kayıp olsa bile benim hızım 75 mbpsden 3 4 mbpslere düşmez çözüm üretmiyolar sadece cevaplarıyla tekrar test yapın diye geçiştiriyolar