Turknet hangi modem daha Iyi

TurkNet vdsl 100mps gözüküyor santral mesafe 17 metre hem wifide çok iyi hemde ethernet olarak çok iyi modem lazım güzel fiyatı olmak şartıyla aşağıdaki modemlerden hangisi daha iyi veya sizin öneriniz

1. Keenetic Omni DSL N300 KN-2011-01TR Modem 2x5dBi VDSL2 ADSL2 Fiyatı, Yorumları - Trendyol Omni dsl
  2. Zyxel VMG3625-T50B Modem Ac 1200 mbps VDSL/ADSL Fiber Modem/Router Dual Band Fiyatı Zyxel T50B
  3. Tenda V12 AC1200 Mbps Dual Band Kablosuz 4 x Gigabit Port Fiber Vdsl/adsl Modem Router Fiyatı - Trendyol Tenda V1200

Direkt zyxel diyebiliriz

1 Beğeni

5Ghz desteği olup olmadığını nerden anlayabilirim tendada 3G/4G Desteği YOK yazıyor zyxeldede 3G desteği var yazıyo

Hangisini önerirsiniz turkneten t50b almayı düşünüyorumda çok yavaş geliyor diyorlar interneten almaya kalkıncada daha pahalıya geliyor.

Neden hic biri tenda Zyxel falan iyi degil mi

TurkNet tüm müşterilerine ya satıyor ya da fiberde bu modemi veriyor. Güncellemeler ile bu modemde sorun falan kalmadı. O yüzden normal bir kullanıcı için fazlasıyla performanslı olan bu modemi artık kötülemeyin. İnsanları daha pahalı modemlere yönlendiriyorsunuz hiç ihtiyacı olmayacak bir kaç özellik için. 2021 Ocak ayından beri alıp sorunsuz kullandığım bir modemdir bilginize

1 Beğeni

TB50 sahibinden üzerinden aldım perfomans sıkıntısı yok ki bahsettiğiniz modemler aralıgında hem fiyat hemde donanım olarak çok daha iyi mega bir altyapınız yoksa sorunsuz kullanırsınız wifide şuana kadar hiç bir sorun yaşamadım

2 Beğeni

Zyxel senden kaynaklı sorun olma ihtimali varmı? yani onu düşünüyorumda

Nerden satın aldın Asus DSL-AC51 modemi?

Neden yazmamış gibi düşüneyim gayet güzel bir modem önerdiğini düşünüyorum şuan araştırmadayım biraz daha bahsedermisin modemden

asus ac51 nasıl TurkNet vdsl falan destekliyor mu 100mps?

Asus ac51 zyxel t50b nin yanından geçmez. Vdsl için bakacaksak demekki sadece 2.4 ghz bandında kullanıyorsunuz. Onuda elindeki cihaz iyi değilse 55 mbps kadar hız ile kullanırsınız. Madem böyle bir modem önereceğiz keenetic sever ve iyi bilen kardeşlerimiz gelsin omni dsl al desin çünkü pek bir farkları yok.

1 Beğeni

Pekâlâ bende fikrimi iletmiş oldum böylece :+1:t6: Karar son kullanıcının

2 Beğeni

Zyxel T50B Kullanıcısı olarak almanı önermem çok fazla sorunlu modem.

2 Beğeni

bende yeni aldım cashback ile sıkıntı çıkarmıyor gayet iyi

asus dsl ac51

Hocam karar son kullanıcının ama Zyxel t50 kesinlikle önermem 2.4 GHz ile 5 GHz mesh özelliğini kaç kez resetledim kapatamadim ve modem kendi kendine aşırı isinma yapiyo ve açılış süresi kanser ediyo seni :pensive: zaten modemim vardı şuan onu kullanmaya devam ediyorum test amaçlı TurkNet geçen hafta kurulumda vermişti şahsi görüşüm vasat bı modem bana göre ama gene son karar sizin . Görüşlerimi bildirmek istedim

2 Beğeni

TurkNet’in Fiber altyapı için ücretsiz olarak verdiği modemler hangileri?

Bu modemi veriyorlar