Turknet GigaFiber Yatırımı Hk

Merhabalar, bulunduğum semtte yüksek oranda TurkNet kullanıcısı mevcut Türk Telekom uzun zamandır ADSL’den VDSL’e ve VDSL’den Fiber’e dönüşüm yapıyordu semtimde ve bu çalışmalar 29’unda son bulacak.

TurkNet’in semtimde GigaFiber yatırımı yapması için nereden öneri sunabiliriz acaba?

Aldığım bir bilgiye göre sitede oturanlar GigaFiber talebinde öncelikli konumdaymış fakat benim bulunduğum sokak dahil çevre sokaklarda ciddi TurkNet kullanıcısı hakim.

Sitenizin yöneticisi buradan başvuru yapabilir ve bilgi alabilir. GigaFiber - 1.000 Mbps'ye Kadar Dünya Hızında İnternet — TurkNet

Ayrıca site sakini olarak site yönetimine talepte bulunabilirsiniz, komşularınıza anlatmak da size kalmış :hugs: GigaFiber - 1.000 Mbps'ye Kadar Dünya Hızında İnternet — TurkNet

Apartmandayım valla fakat sokakta 50 daire varsa 10’u TT’de sadece tüm sokağa da pazarlamacılık yapamam ama :smiley:

1 Beğeni

Ben şu GigaFiber için kapı kapı dolaşır siyasi parti broşürü gibi broşür hazırlar dağıtırım. :joy: Ama maalesef apartman hepsi TT Fiber bir ben TurkNet’im.

1 Beğeni