Türknet GigaFiber- Teşekkürler

Merhaba,
GigaFiber sürecinde yardım ve desteklerini eksik etmeyen başta @alperenatici ve tüm TurkNet ekibine teşekkür ediyorum. En kısa sürede, bekleyen arkadaşlarında gigafiber süreci hızlı gelişir ve kurulumları tamamlanır.

3 Beğeni

Ben de teşekkürünü esirgemeyen tüm üyelerimize koca bir teşekkür ediyorum. Rica ederim, keyifli kullanımlar :heart_hands: :rocket:

Şöyle bir konu açıp speedtest sonuçlarını paylaşmak gibi bir niyetim vardı geçen aylarda. Nasip olmadı.

İyi günlerde kullanmanızı temenni ederim umarım çok yakında gigafiber benimde evime uğrar :slight_smile:

Teşekkür ederim.En kısa sürede İnşaAllah sizde faydalanırsınız.

1 Beğeni

@Eren @alperenatici teşekkürler esenler kemer mah hızlar sabitlendi,kablolu 900/900 alıyoruz buda wifi hızım ilginiz için teşekkürler.

1 Beğeni

Rica ederiz, keyifli kullanımlar :heart_hands:

1 Beğeni

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bir şey sormak istiyorum. Kablosuz olarak hangi cihazı kullanıyorsunuz.

Teşekkürler xiaomi ax3200 kullanıyorum open wrt yükledik cihaz uçak oldu.

1 Beğeni

Yanıtınız için teşekkürler. Yeni bağlandığı için zyxel kullandığınızı tahmin etmiştim. Alıcı cihazınızı öğrenmek istemiştim. Verici cihazınızında farklı olduğunu bilmem iyi oldu. Şu nedenle soruyorum. Bende zyxel var yeni bir router almayı düşünüyorum. Telefon s21 ultra wifi6E yi destekliyor. Hangi cihazı alsam daha iyi verim alabilirim diye araştrıyorum. Şuanda 550 mbitleri kablosuzda geçemedim. 1 gbite ne kadar yaklaşabilirim diye cabam

Oneplus 8 telefon ile wifi6 ile alıyorum bu hızları

Aynı odada kablosuz 750 mb alıyom hız birde kanal ayarlarını ayarlamadım open wrt de güç ayarları yapmadım daha.

1 Beğeni

Teşekkür ederim… hayırlı günlerde kullanın.

Sağolun.