Turknet Gigafiber ne zaman aktif olur?

Merhaba, yaklaşık 2-3 aydır binaya konulan gigafiber kutusunun aktif olmasını bekliyorum. Konum:
İstanbul/ Bahçelievler/Fevzi Çakmak Mahallesi Santrale çok yakın bir noktada oturuyorum. Ne zaman aktif olur acaba ?

3 Beğeni

Merhabalar, özel mesaj yoluyla iletişime geçtim.

1 Beğeni

Sabırsızlıkla aktif olmasını bekliyoruz

2 Beğeni

Bende aynı yerdeyim 2 aya yaklaştı kutu konuldu halen aktif değil haziranı bulmaz demişlerdi en son

3 Beğeni

Maalesef Temmuza sarkmış :frowning: bana mayıs sonu demişlerdi daha önce.

Siz hangi sokakta oturuyorsunuz bu bilgiyi kim verdi size

1 Beğeni

Zambak sokakta oturuyorum, forum yetkilisi verdi bilgiyi. Siz hangi sokaktasınız?

1 Beğeni

Bende göknardayım banada haziranin ilk haftaları dediler

1 Beğeni

Süreçler birçok nedenden uzayabiliyor. Ekipler iş sırasına ve yoğunluğuna bağlı olarak plan listesindeki bölgeleri tamamlamak adına özveriyle çalışıyor.

2 Beğeni

Temmuza kadar uzarsa zaten seneye kadar gideriz artık

1 Beğeni

arkadaşlar bence biz fevziçakmak mh olarak unutalım gigafiberi kutuyu görmezden gelin hiç yokmuş olmamış gibi davranın :slight_smile: gelmez o gigafiber 2023 belki

3 Beğeni

Aynen valla Yusuf ilk belediye sorunu sonra yoğunluk sonra başka ne çıkıcak haziranın ilk haftaları oldu sonra Temmuz denmiş sonrada yoğunluk artık sorgulamıycam daral geldi insana

1 Beğeni

Banada Temmuz Denildi.

1 Beğeni

Bana haziranın ilk haftaları dendi

1 Beğeni

aktif oldumu peki ben hayla bekliyorum altyapı sorgulayıp duruyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Olmadı nezaman olacağıda belli değil bana Haziran dediler arkadaşa Temmuz demişler şuan hiç belli değil

2 Beğeni

Sokağın yarısı aktif oldu ancak benimde içinde olduğum yarısı hala aktif edilmedi :frowning: üzücü.

Aktif olmuş bugün

1 Beğeni

Keyifli kullanımlar diliyorum :rocket:

Alperen bey size özelden yazdım bi bakabilirmisiniz