TurkNet Gigafiber LOS sorunu

Ankaranın Keçiören ilçesinde ikamet ediyorum. Dairemde yaklaşık bir haftadır kullandığım GİGAFİBER internetim akşamüstü aniden kesildi ve LOS ışığı kırmızı yanmaya başladı. Çağrı merkezinden bölgesel arıza olduğu uyarısından başka herhangi bir bilgilendirme de yapılmadı. Şu an modemle bakışıyoruz adeta ve sorun ne zaman çözülecek, akıbeti nedir hiç bilmiyorum. Benim manuel olarak halledebileceğim bir şeyler var mı bu arızayla alakalı?

1 Beğeni

Bir kayıt açtınız ise TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden takibini yapabilirsiniz. Bölgesel bir arıza ise kısa sürede müdahale edilir diye biliyorum.

Ben de aynı bölgede ikamet ediyorum. Hala sorun devam etmektedir.

Evet, kayıt açtım müşteri hizmetleri aracılığıyla. Ancak, forumda bölgesel arıza olmasa bile otomatik yanıtta bölgesel arıza denildiği söylenmiş. Şu an ikilemdeyim ve gerçekten bir bilgi alamıyorum…

Selamlar @mercan1, forum profilinize tanımlı müşteri numarası bakır altyapı olarak görünüyor. Rica etsem müşteri numaranızı günceller misiniz?

Tanımlı numara günceldir, nakil sonrası yeni adresimde Gigafiber aktif edildi ve bir hafta süredir fiber kullanıyorum.

1 Beğeni

Arızanız ile alakalı ekiplere bilgi iletildi. Öncelikli olarak inceleme ve müdahale gerçekleştirilecek.