Türknet Gigafiber Kutusu

Binama yaklaşık 3 gün önce gigafiber kablosu çekildi. Kutu takılması ve aktivasyon ne zaman gerçekleşir acaba yardımcı olursanız sevinirim. Lokasyon:İstanbul Esenler

Merhabalar, bu gece aktif oldu benim. Esenler Kazımkarabekir 1043 deyim

Kutu ne zaman takıldı peki?

Geçen ayın son günleri, kutu 2 Mart tarihinde. Bağlantı yapan mahallede çalışan kişilere sormuştum o zaman 15 gün sonra gelir demişlerdi. 17 gün sürdü binaya kutu sonrası. Esenlerde genelde Mart ayı içinde aktif ediyorlar anladığım kadarıyla.

Esenler ne mahallesi hocam bende ninehatun 108 sokakta bekliyorum

Havaalanı Mahallesi Foto Sokak Hocam

1 Beğeni

Kablo çekildikten kaç gün sonra kutu konuldu onu merak etmiştim, forumlarda okuduğuma göre kutu konulduktan sonra hali hazırda TurkNet abonesiysek destek kaydı açıp direk aktif etmeye geliyorlarmış.

Umarım en kısa zamanda aktifleşir. Esenlerde 1g internet bence cok iyi

1 Beğeni

Umarım hocam, hali hazırda ben zaten türk telekom altyapısı üzerinden TurkNet ftth kullanıyorum 100mbps.

Proje tamamlama ekipleri onayı verince altyapında gözüküyor. Kablo sonrası 3 gün civarı sürdü kutu konulması.

1 Beğeni

Hafta içi geçiyorum gigafiber e. Heyecanla bekliyorum ben.

2 Beğeni

Oda iyiymis benim bina yeni o bile yok vdsl 73 .d Biz binaca dilekce gonderdik ttye 2 aya getiricez dedi soz verdi lakin tt calisani bile yok etrafta

Bizim binada da 1 sene öncesine kadar vdsl 40-45 mbps vardı, anlamadığım bi şekilde 1 sene önce sadece 1 sokağa fiber çekti türk telekom, tam karşımdaki binada bile yoktu fiber, neye göre çekiyorlar anlamıyorum fiberi.

1 Beğeni

Esenler Menderes de aktif bizim birkaç aydır

2 Beğeni

İnönü caddesinde kasım ayından beri aktif
ama haziranda geçicem malum iss yüzünden

2 Beğeni

Dönüşüm talebim iletildi, bunun onaylanmasını bekliyorum şuan. Umarım beni çok bekletmezler.

Benim kutu binaya koyulduktan 1 ay 10 gun sonra altyapı güncellendi. İstanbul Okmeydanı

Merhaba @emirerol, bulunduğunuz bölge şu an planlı iş listemizin en başında yer alıyor. Çok yüksek ihtimalle nisan ayının başında çalışmalar tamamlanır. Bu tarihten önce de hizmetimizi orada aktif hale getirebiliriz…

Şimdiden iyi uçuşlar dilerim :rocket:

Desteğe ihtiyacınız olduğu her an bana özel mesaj üzerinden de ulaşabilirsiniz.

2 Beğeni

Henüz kablolar yeni çekildi, nisanın başı erken gibi düşünüyorum.