TurkNet gigafiber döşenir iken binaya hasar verilmiş

Arkadaşlar dün gigafiber ekibi kablo döşemeye başladı bu gün farkettim benim evin balkonuna delik açmışlar ve balkon betonunu kırmışlar delmişler. Bu balkon çökebilir şu andaa. Nereye nasıl şikayet edebilirim

geçmiş olsun hocam semt neresi?

3 tane çengel vida ile o kadar hasar alıyor ise o evden biran önce taşının :flushed::flushed:

3 Beğeni

o çatlak bu işlemden sonra oldu bu işlem yapılmadan önce böyle bir çatlak yoktu balkonda

hocam binaya daha geçen sene deprem testi yapıldı bina gayet sağlam çıktı yaa

1 Beğeni

bahçelievler fevziçakmak mah. nenehatun sokak

Merhaba @yusufensar, öncelikle karşılaşmış olduğunuz bu durum nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Neler yapılabilir konusunda ben size yardımcı olmaya çalışacağım. Size ulaşabileceğimiz bir GSM numarası ile birlikte bu konudaki ekran görüntülerini bana özel mesaj üzerinden iletir misiniz?

1 Beğeni

Hocam adam matkapla delmiş duvarı fotoğrafta gözüktüğü gibi balkonun içine kadar delmiş yalan söylecek değilim balkonu kırdılar diye

Bu kadarcık kırıktan birşey olmaz normalde ama binanız fotodan anladığım kadarıyla baya bi eski… Gene de birşey olmaz merak etmeyin.

İlettim hocam mesaj yoluyla

Hocam mevzu balkonun çökmesi kopması değil böyle bir hizmet verme anlayışı olmamalı

Durumunuzu ilgili ekiplerimize ilettim. Gerekli aksiyonlar en kısa süre içerisinde alınarak sizinle iletişime geçilecektir. Bizden haber bekleyin lütfen.

teşekkür ederim ilgi alaka için

Anlayışınız için ben size teşekkür ederim. Bir gelişme olması durumunda size bilgi vereceğim.

1 Beğeni