TurkNet GigaFiber Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi'nde!

TurkNet GigaFiber Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi’nde!

1.000 Mbps’ye kadar eşit indirme yükleme hızına sahip TurkNet GigaFiber Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi’nde!

Yüksek hızlı internet TurkNet GigaFiber Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi’nde! Sınırlı süre geçerli fiyat avantajıyla şimdi 299,90 yerine 199,90 TL!

Şimdi hemen GigaFiber - 1.000 Mbps’ye Kadar Dünya Hızında İnternet — TurkNet sayfasından abone olun internetin sınırsız dünyasına siz de geçiş yapın! Rocket :rocket:

Darısı Bağcılarında başına yapında kullanalım artık,

1 Beğeni

İstanbul dışındaki iller ekmek banarak izliyor. Ankara’da yılladırdır hiçbir gelişme yok malesef…

Samsun’da da herhangi bir gelişme yok maalesef.

Ben istanbuldayım bende ekmek banarak izliyorum bazı arkadaşlarım 2 yıldır kullnıyor. Canlı görüp sahip olamamak çok kötü bir şey. Karşı apartmanda komşum olan arkadaşım yayın yapmak için 3 pc dizdi tek sorun fiber olmadığı için düzgün yayın açamıyor. O da benim gibi gigafiber gelsin diye bekliyor malum telekomdan ümit yok.

Bakırköy ilçesinde hiçbir firmanın Fiberi yok. Ne Türk Telekom çekiyor, ne Süperonline çekiyor, ne de TurkNet çekiyor. İstanbul’un en iyi ilçelerinden birinde hiçbir firmanın fiber planı olmaması üzücü.

Yıl 2024’e gidiyor hala fibere kavuşabilmiş değiliz. Eyüp ilçesinde de hiç bir emare yok. Belediyeyi arıyorum böyle bir talep gelirse biz izin veririz diyorlar ama hiç bir altyapı çalışması yok TurkNet için.
TT için dün aradım başvuru da bulundum daha önce talepte bulunulmuş ama reddedilmiş müdürlük tarafından bakalım bu sefer ne olacak merakla bekliyoruz.

Oranın halkı yolda kazı gördü mü başlıyor şikayete direk bu yüzden firmalar cesaret edemiyor.

Bizim mahallede şu an kaldırımlar yenileniyor, her yeri söküyorlar yollar tarlaya döndü. Şu an tüm firmalar kanallar döşeyebilir ama hiçbir firma gelmedi. Artık 5 sene sonra diğer seçimlere kadar kazı çalışmasına izin veirlmez.

Belediye oralara kendi de kablo kanali döşemiyorsa belediyenin basiretsizligi.