Türknet giderilmeyen arıza

Merhabalar ben gaziantep islahiyede yaşıyorum depremden sonraki enkaz kaldırma çalışmalarında 07.05.2023 tarihinde kablom koptu TurkNet önce 20.05.2023 de sorununuz çözülecek dedi sonra altyapı çalışması var dediler 28.05.2023 bunada gene türktelekom ekipleri gelemiyor 10.06.2023 dediler sizce noldu gene kimse gelmedi ve artık gerçekten ■■■■■ yerine konulduğumu düşünmeye başlıyorum asla ama asla sorunum çözülmüyor yaşadığım yer ufacık bi köy herhangi bir ekip gelse evimin önünden geçiyor ki kopan kabloda evimin önünde hiç bi çalışma olmamasına rağmen çalışmalar devam ediyor diyorlar şuan arızamın çözüm tarihi yarın olan 20.06.2023 fakat gene hiç bir ilerleme yok her arıza kaydımda çalışmalar devam ediyor diyip tarihi ileri atıyorlar bir müşteri olarak 42 gündür internetsizim ve bu sorunun dahada çözüleceğini düşünmüyorum gerçekten insanla dalga geçiyorlar

Selamlar @Eldtorpo, öncelikle geçmiş olsun. Bu süreç yerel sağlayıcı tarafından yürütülüyor. Altyapı sorumlusu yerel sağlayıcı olduğundan TurkNet olarak müdahale yetkisine sahip değiliz. Yerel sağlayıcı iş sırasına ve yoğunluğuna bağlı olarak süreç tamamlanacak.