TürkNet Forum Mobil Uygulaması

TurkNet Forum’un artık gerçekten büyük bir kitle olduğunu düşünüyorum. Ve web sürümüne giriş yaparken telefonlarda sıkıntı çıkarıyor genelde yükleme ekranında kalıyor.

Her ne kadar sıkıntılar yaşasam bile, forumun ortamını sevdiğim için türketten ayrılsam dahi forumda kalmaya devam ederim. Forum üzerinde bir kaç güncelleme yaparak bir Mobil Uygulama çıkarması gerçekten sağlam yenilik olur. Sizlerinde olası bir mobil uygulamada olmasını istediğiniz fikirleriniz veya yeni eklemeler vardır. Bu konunun altında yazabilirsiniz.

1 Beğeni

uygulama değil ki bu…web sürümünün app hali

Adsız

sen dediğimi anlamamışsın…

uygulamadan sayılmaz bu…web in app(uygulama) haline getirilmiş hali…

gerçi ikimiz de aynı şeyden bahsediyoruz…sen de adam akıllı bi uygulama istiyorsun benim gibi :blush:

Discourse aynı zamanda PWA (Progressive Web Application) desteğine sahip. Direkt tarayıcınızdan giriş yapmak yerine uygulama olarak telefonunuza eklerseniz PWA versiyonu çalışacaktır. Haliyle native bir app yerine, bu şekilde de stabil olarak kullanabilirsiniz. Ben pwa ile ne giriş, ne üyelikten atma gibi bir sorun yaşamadım aylardır.

Bende zaten web sürümünün uygulamasının çıkmasını talep etmişim neyi düzelttiniz anlayamadım?

Bunu da anlayamadım.