Turknet fiyatınız kaç TL gözüküyor?

Bildiğiniz üzere bugün zam gelecekti. Fakat bende hala 139 TL gözüküyor. Bu herkesde mi boyle yoksa daha yürürlüğe girmedi mi? 1 haftadır aboneyim beni etkileyecek mi? TurkNet kullanan arkadaşlar paket bilgilerine bakarlarsa kaç TL olduguna dair sevinirim.

sen 2023 hazirana kadar zam yapmayacağız dediği zamanda abone isen sana zam yok diye biliyorum yada arkadaşını getir kampanyasına katıldınmı indirim yapıyordu ondan olabilir

Ben geçen hafta abone oldum. Birçok kişi 1 Nisan 1 Mayıs arası tarihlerde geçerli diyor emin olamadım. Sizde paket bilgisi kaç TL gözüküyor acaba

bende şuan 139 tl yazıyor bakalım 9 unda fatura gelince göreceğiz

1 Ağustos sonrası hazırlanacak faturalar eğer gigafiber abonesi değilseniz 169,90TL den elinize ulaşacak.

Yani hocam kesin 169 ödüyorum değil mi? 1 haftalık aboneyim daha. 1 Nisan 1 Mayıs arası kişiler etkilenmeyecek diyen vardı o doğru mudur peki?

Evet o tarih aralığında abone olanlar 2023 Haziran ayına kadar 139.90 TL üzerinden alacaklar hizmeti

100 mbps vdsl vae altyapıda banada 139,90 tl den 169,90 tl cıkacak dıye mesaj geldi.1 agustos ıtıbarı ıle

Hep 1 Nisan 1 Mayıs deniyor fakat ben Temmuz ayında abonelik başlattım, hem gelen smsde zamdan etkilenmeyeceğim yazıyor hem de müşteri temsilcisi zamdan etkilenmeyeceksiniz dedi. Bir sorun var burada sanırsam, sürpriz yaşamak istemiyorum açıkçası.

Gigafiber abonesi iseniz tarife ücretiniz değişmiyor.

Gigafiber kullanmıyorum Özgür İletişim 100 paketim.