Turknet fiyat

TurkNet 85 tl olan fiyatı 75.99 yapmış. 1 hafta önce TurkNet 'e geçtim o zaman 85 tl idi. Acaba bize kac tllik bir fatura gelecek?

5 dk önce 75.99 yazıyordu şimdi yine 85 olmuş:(

Kandırma çok ağır bir itham bug olmuş olabilir

2 Beğeni

Bug dediğiniz bir hata

Sanırım bu şirketin bir çalışanı yok 10 saatten fazladır hatayı gideremediler :slight_smile:
Yada gidermek mi istemediler?

Bu hatayı müşteri görüyorsa haklı olarak bende bu fiyattan hizmet almak istiyorum hakkına sahip değilmi?

Hala 75.99 gözüküyor destek kaydı acıp bu şekilde hizmet almak istiyorum diyeceğim bakalım cevapları ne olucak

Selamlar, şu an web sitemizi mobilden ve PC’den kontrol ettiğimiz zaman yeni paket ve tarife ücretlerinin bulunduğu görseli görüyorum. Sizin bu ekran görüntüsü aldığınız görsel web sitemizin eski haline ait…
Bir hata olmuş olabilir. Eski web sitesi karşınıza gelmiş olabilir ama şu an mevcut bilgilere https://turk.net/ sitemizden ulaşabilirsiniz.

2 Beğeni

Olurmu abi hala yayında allah aşkına tek benmi görüyorum? Size saati ile resim atıyorum :slight_smile:

TurkNet e yapmış olduğum başvuru red edildi zaten edileceğini biliyordum da hala hatalarını düzeltmedikleri için bastırmak istiyorum :slight_smile:

Web sitemizin yazılımı kaynaklı arka planda bir hata oluşturuyor ve TurkNet Karnesi iconuna tıklandığı zaman sizi bu sayfaya yönlendiriyor. Durumun farkındayız. Bunu ciddiye almayın. En kısa sürede durumu düzeltmiş olacağız.

3 Beğeni

Arşivde kalmış bir sayfaya yönlendirme yapıyor.
Sorun düzeltilecek. TurkNet fiyatları değişmemiştir.