Türknet e geçiş hayal kırıklığı

Güzel kardeşim görünen o ki sen okuduğunu anlamadan imzalamışın sözleşmede yazar e kadar ibaresi. Ayrıca sebebi de web sitesi üzerinde güzelce anlatılmış. Bakır altyapıda bu bu nedenlerden dolayı vs… Alamadığınız hizmete para ödeme kısmında ise arızanız giderildikten sonra hizmet alamadığınız günler için online işlem merkezi üzerinden fatura adımdan kayıt açarak indirim talep edebilirsiniz. Kime ne cevap yazacağıma da bırakın de ben karar vereyim. Konunun sahibine gerekli açıklamayı yaptım diye düşünüyorum. Benzer bir sorununuz varsa aynı yolları izleyerek işlemlerinizi takip edebilirsiniz. Eksik bilgilendirme olduğunu düşünüyorum diyorsanız sizinle irtibata geçen müşteri temsilcisini yine online işlem merkezi üzerinden veya şikayet destek hattı üzerinden şikayet edebilirsiniz.

1 Beğeni

port yok dedikleri tamamen altyapı eksikliğinden kaynaklanıyor. port dedikleri modem yani modülatör demodülatör anlamına geliyor. kısacası evde bir vdsl modem var karşı tarafta da adsl modem var sa o zaman altyapı yok diyorlar. sadece adsl modemi söküp vdsl modem almaları lazım. telekom kablolarının gittiği modem odasıyla sizin eve kadar giden kablo tam bilemiyorum ama 500 m den kısa olması lazım yalnız.