Turknet D-Smart üyeliği?

Temsilcinin dediklerini yapın. Bir sorun olmaz.
TurkNet’in bu konuyla ilgisi yoktur.

Anladım teşekkürler. Kuruluma gelirlerse veya farkı bir şey olursa reddedicem. Hiç bir şey yapmadan sadece fatura gelmez diye düşünüyorum

Onay vermediğiniz sürece gelmez fatura. Rica eder, iyi günler dilerim.

Bu numaralarla ilgili bir işlem yapıyor musunuz ?

Arka planda ki ekiplere iletiliyor…

Verilerinizin nasıl çalındığını kimse açıklamayacak sanırım

İyi günler,
Aynı şekilde türknetle işbirliği vs.denilip ben de arandım ve anlık dalgınlıkla onayladım şuan dsmart tarafından 115 tl fatura gelmiş, bu süreçte ne yapmam gerektiği hakkında yardım edebilcek var mı ?

Dsmart üyemi oldun. Telefonda onaylayıp yoksa TurkNet mi gönderdi faturayı.

Dsmart tarafından geldi fatura ama telefonda türknetten arıyoruz dediler

Telefon numarasını yazabilir misin

0850 307 55 65 buydu sanırım ama emin de değilim 1 ay öncesinde kaldığı için kontrol edemiyorum
Bir de ayrı olarak eve kutuları teslim etmeye gelen adamın numarası var.

Merhabalar, bu konuda daha önce defalarca açıklama yapmıştım ancak tekrar hatırlatma yapmam gerekiyor :frowning: TurkNet’in tüm sistemleri kapalı ve herhangi bir veri açığı durumu söz konusu değil… Sizlere yapılan aramaların detaylarını öğrenebilmek için sizinle iletişime geçilen numaraları sistemlerimizde tutuyor ve hukuk birimimizle paylaşıyoruz. Hukuki yollara başvuruyoruz.

Lütfen sizi TurkNet numaraları haricinde arayanlara itibar etmeyin. Kısa süre içerisinde bu durumun son bulacağına inanıyoruz.

2 Beğeni

Bütün yazılarınızı okudum fakat bu durumda benim de bir şeyler yapmam gerekiyor yani boş yere bu aboneliğe devam edip her ay fatura ödemeyi saçma buluyorum.
İptal ettirmeye kalksam 300-400 TL cayma bedeli çıkacak yani.
Ne yapmam gerekir :frowning:

1 Beğeni

Sen telefonu açınca onaylıyorum mu dedin. İmza filan attın mi kağıda

Benim kız arkadaşım yapmış, onun üzerine abonelik aslında bilgi almak için yazıyorum da ben.
Telefonda onaylamış o evet bahsettiği tv kutularını da eve teslim etmişler ev arkadaşı almış ama hiç bir şekilde kendisi imza atmadı hiç bir yere

1 Beğeni

Sonradan biri gelip kağıda imza filan artırmaya çalışa bilir. Hiç bir yere imza atmasın.

Btk şikayet edebilirsiniz bu durumu.

İmza atmayız zaten ama şuan fatura borcumuz çıkmış yani onu ne yapmalıyız ?

1 Beğeni

Abonelik başlamış hatta 2 farklı abonelik var

1 Beğeni

Birisi TurkNet biri dsmart mi :neutral_face:

Hayır 2 aboneliğim de dsmart üzerinden açılmış, ama ben 3 aydır TurkNet kullanıyorum.
TurkNet tarafından bi sorun yok zaten, dsmartın işi şikayetvarda onlarca bu konu hakkında şikayet var.