Turknet cevap vermiyor

Online işlemlerde kayıt açtım dsl ışığım yanmıyor diye ve kimse beni bilgilendirmiyor. Ekiplere haber verildi mi verilmedi mi geliceklerse ne zaman gelicekler? Pazartesi sınavlarım başlıyor lütfen bir bilgi verin beni de mağdur etmeyin.
40622196 Destek numaram

Bakıyorım burdan da cevap verilmiyor açılalı kaç gün oldu burda da cevap alamıyoruz.

turknetin en sıkıntılı tarafı bu bence. yeniyseniz bazı şeyleri kabullenemiyorsunuz ama zamanla alışıyorsunuz benim gibi :slight_smile: Ben de 1-1,5 ay oldu TurkNet 'e geçeli müşteri hizmetleri olmaması beni çok şaşırtmıştı gerçekten. Ama en azından destek kayıtlarına cevap veriyor gerekirse arıyorlar. bende iki gündür internetsizim beklemdeyim. türk telekomdan ekip gelecek dendi, hsonu çalışıyorlar mı bilmiyorum.

1,5 yıla yakın türknetliyim başladığımdan beri sorun yaşıyorum. 2 ayda bir dsl bağlantısı gidiyor sürekli hız düşüyorlar. Bence daha yeniyken çıkmalısın dostum ilk başt bana da çok ilgili davrandılar fakat sonradan hiç ilgilenmemeye başlıyorlar. Hafta içi e faks yollayıp çıkıcam türknetten.

Ne kadar sorumsuz bir firmayöışsınız ya. Ne onşine işlemlerden ne burdan cevap verilmiyor. Donanım habere bile yazdım adam günde bir kere gidiyor ne dediği de bellideğil. Hala bekliyorum destek kaydıma online işlemlerden biri cevap vericek mi? Sprun apartmanımda daha çnceden de iki kişi gelip çmzmüştü diyorum. Hala santrale bakılacak falan yazıyor.

TurkNet’te müşteri hizmetleri bulunmaktadır ve haftasonu da çalışmaktadırlar.Sorununuzu OİM üzerinden veya https://twitter.com/TurkNetDestek adresinden iletebilirsiniz.

Dalga mı geçiyorsunuz? Sana destek kaydı açtım cevap verilmesini istiyorum diyorum destek kaydıma

Müşteri hizmetleri var tabi ama diğer firmalar gibi değil. Diğerlerinde biz istediğimiz zaman onlara ulaşabiliyorken TurkNet 'te müşteri temsilcisi ne zaman isterse o zaman ulaşır bize. Bu farkın sorun teşkil ettiğini belirttim aslında.

Dsl yok şeklinde kayıt açtıysanız otomatik olarak telekoma iletilmiştir. Telekom ekipleri ilk iş gününde bakacaktır.

Telekom apartmana gelir baktı fakat çözülmedi adam kart bağlayıp gitti başka bir ekibin daha gelmesi gerekiyormuş. O ekip grlicek mi gelmiycek mi ne zaman gelicek bunu öğrenmek istiyordum sadece.

Burda kimse destek kayıtlarınızı göremez. Burası destek birimi değil yardımlaşma amaçlı kurulmuş bir forumdur. Size yanıt verende sizin gibi TurkNet abonesi.

Bu yorum için teşekkür ederim @Murat042 bende yetkililer var sanıyordum. Kısacası müşteri hizmetleri gibi bir şeye hiçbir yerden ulaşılamıyor xd harika bir servis sağlayıcı ya. Sağolun tekrar ve kendinize iyi bakın pazartesi iptal dilekçemi yollayacağım türk nete.