TürkNet, bireysel fiber abonelerine 1 Gbps simetrik denemesi yapıyor! (Umarım kalıcı olur)

Öncelikle cümleleriniz çok okunaksız ve uzun. Anladığım kadarıyla yanıtlayayım.
30gb paket ile bana 70 upload sunsa ne fayda demişsiniz. Haklısınız. Biz hızlı olsun kotaya razıyız demiyoruz. Kısacası kotadan bahseden kim.
Daha yukarıda bir yerde 30gb upload yaptığınızdan bahsetmişsiniz.

Emin olun arkamda gücüm cebimde sermayem olsa girmek isteyeceğim sektörlerden biri olurdu bu sektör. Ne yazık ki bu şansı hepimiz yakalayamıyoruz. Sermaye ortağı olalım derseniz, buyrun, en az TurkNet kadar iyi bir hizmet verelim. Ama ilk şartım, gerçek bir çağrı merkezi :slight_smile:

Arabalar konusuna gelecek olursak, veyron için yerli fiyat örneği bulamadım ama;

2020 bugatti chiron 2,9M$ imiş ( kaynak )

An itibariyle Google kurları üzerinden 2,9m$ = 22,2 milyon lira ediyor.

Bakınız o bilindik sitede kaç para = 50 milyon lira.

Bazı şeylerin ülkemizde bu kadar pahalı olmasının suçlusu ben miyim? Aracın fiyatından fazla vergi verilmesi gerekiyor, bunun suçunu aracın firmasına atamayız.

Ama internet pahalılığın, hadi pahalılığı geçtim 2020 yılında halâ 8-16 mbit paketlerle internet satışının suçunu sadece altyapı sağlayıcısına atabilirim evet. Devletin bunu denetlemiyor oluşu dünyanın hiç bir ülkesinde bu komik rakamlara yol açmazken ne yazık ki bizde açıyor.

1 Beğeni