Turknet Berbat Kurulum Hizmeti

Arkadaşımı TurkNet geçirdim yaklaşık 4 ay önce buğün modeminde sorun oluştu resim istedim resim attılar Bana Birisi Söylesin TurkNet Kurulum Ücreti ödendi Bu nasıl Bir Bağlantı Şeklidir Böyle Nasıl Kurulum Yapmışlar böyle Birşey Olamaz

Abone numarası 2331585

kurulumu telekom elemanları yapmadı mı?

telekom kendi altyapısını kullanan isslere kendi personeli gönderiyor diye biliyorum

1 Beğeni

valla ben TurkNet personeli görmedim hiçbir yerde :slight_smile:

TurkNet

Sizce Bakalım sorun çözülcekmi Burda ki yetkili arkadaşlardan çözüm bekliyoruz @Baran

Böyle Kablo bağlantısı olmaz kablo hasarlı Şuanda çalışmıyor

Turknetin konyadaki kurulum ekipleride çok sıkıntıli ilk gelen adam benim interneti kurmayi beceremedi hatti bulamadim dedi yapamayacam dedi gitti :slight_smile:
Hepsi özensiz davraniyor TurkNet Kaliteli hizmet vermeye çalişan bir firma fakat boyle taşoren firmalar adini lekeliyor

İsmini bilgilerini alıp şikayet ettiniz mi?

4 ay oldu Pek Anlamıyor Arkadaşım Buğün Sıkıntı Yaşadı Resim İstedim bağlantılarına Bakmak İçin Resim attılar Şok oldum Nerden öğrene Biliriz ve Kime Şikayet Edicez Sürekli Bağlantı Kopukluğu Yaşıyorlardı bunun yüzünden

Sizinki 4 ay olmuş, bulunması veya ispatı zor olur. Online işlem merkezi üzerinden sorun ile ilgili kayıt açabilirsiniz :man_shrugging:

Kabloyu soyarken Allah ne verdiyse basmış penseye. Normalde çok hafif çizgi oluşacak şekilde kesip bükmesi yeterliydi. Eleman çok acemice iş yapmış

1 Beğeni

Merhaba @Markapasa, öncelikle yaşamış olduğunuz durumnedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. Ben bu konuyu en ince ayrıntısına kadar kontrol ettirip size geri dönüş yaptıracağım. Benden haber bekleyin lütfen.

1 Beğeni

Şikayet etmemiştim o zaman acelem vardi. İşe gidecektim aklima gelmmedi bile

1 Beğeni

@Markapasa, arkadaşınız bağlantı yaparlarken kurulum ekiplerine bunu neden zamanında göstermemiş :frowning: Keşke o zaman gösterseydi de çözüm süreci daha kısa olsaydı…

Çünkü bu kurulum işlemi yaklaşık beş ay önce yapılmış. Belki de bu süre içerisinde bu kabloda bir hasar oluştu :frowning: Bunu net olarak bilemeyiz.

1 Beğeni

İşte sorun şu arkadaşımın zerre anlamazlar :joy: neyse sizlerde En azından işin kalitesini Görmüş oldunuz Brn hafta sonu Gidip Tamir Edicem Yapcak Birşey yok :slightly_smiling_face:

Size şimdiden kolaylıklar dilerim :pray:

1 Beğeni

Kablo cat6 da değil. 5 telli kablo. Cat6 r11 jaka sığmıyor hiç bir şekilde. Ama 5 telli telefon kablosu daha iyi yapılabilirdi. 4 aydır sorun olmadan kullanılmış. Keşke baştan sağlam yapılsaydı