Turknet Ankastrre kutusu

Merhaba Samiye hanım Ben Nejla K.

VAE işlemlerinizi tamamladığımı ilettim ankaste kutu bağlantınız için destek ekıplerıne bilgi verildi kısa süre içerisinde sizinle irtibat kurucaklardır.

İyi Günler Dilerim
Diye mesaj geldi allaha şükür ankaste kutusu ne kadar sürede bağlanır peki herhangi bir bilgisi olan varmı hala teknik bilgilerde fiziksek durum vae kapalı açılması için ankaste kutusu gelmesi lazım galiba .

Turk Telekom dan ankastre kutunuza adınıza üzerinde TurkNet etiketli bir kablo çıkarıldı mı?

Şayet çıkarıldı ise onları beklemenize gerek yok. Becerebilirseniz Reglet te hangi giriş sizin ise gelen kabloları krone bıçağı ile reglet e çakarsanız bağlantınız hazır.

Beceremezseniz bir elektrikci de işinizi görür.

Hayırlı olsun.

Bekliyorum vdsl ankastre kutusunu. Şahsen onlar bağlarlar diye düşünüyorum ve ayrıeten becerebileceğimide sanmam. Şahsen reglet kutusu yok bizde benim kablolar direk bağı şekilde dsl kablosu ve o dıştan gelen kablo. reglet kutusu varda olabilir ama bilmiyorum varmı yokmu yok diye biliyorum birtane dışta küçk bir uzun birşey var bağlanmış o olabilir oda baya eski kutuda felanda değil. Gelince gene yazarım hadi bana hayırlı olsun okadar bekledik sonuçta.