Türknet Altyapının desteklediği maximum hız

Bana en kısa sürede altyapınızın desteklediği maximum hızı alacaksınız diye mesaj geldi ama kaç ay oldu hala ses seda yok ne zaman yapılır tahmini?

Merhaba, modem arayüzüne giriş yapıp bizimle hat değerlerinizi paylaşır mısınız?

1 Beğeni

@Reindi, hat değerlerinizi iletirseniz size alabileceğiniz hız konusunda net bir şey söyleyebiliriz.

2 Beğeni

hayır alabileceğim maximum hızı biliyorum zaten bu hani 140 lira ödeyip son hız alacağız ya ona ne zaman geçilir diyorum ben şuan 35 alıyorum mesela ne zaman maximum hat değerine geçilir

Tekrardan merhaba, alabileceğiniz max hız yani son hızı alabilmeniz için alt yapınızın bu hızları desteklemesi gerekiyor. Eğer DSL değerlerinizi görebilirsek sizin alabileceğiniz max hızı size söyleyebiliriz veya “Kampanyamı Değiştirmek İstiyorum” linki üzerinden destek kaydı oluşturup hattınızın desteklediği max hızı talep ederseniz size en kısa sürede hattınızın desteklediği max hızı tanımlayacaklarını düşünüyorum.

1 Beğeni

Bunun için beklemenize gerek yok. @Darkcrak yaptığı yönlendirmeyi dikkate alarak hareket edin lütfen.

Arkadaşlarım hizmetinizi ve hat detayınızı kontrol ederek size bu süreçte yardımcı olacaklardır.

1 Beğeni