Turknet altyapımı görmüyor

şuan halı hazırda turktelekom kullanıyorum ve TurkNet 'e geçmek istiyorum lakin turknette altyapımı sorgulayınca internetim çıkmıyor aradım hizmet numaramla tarattım gene çıkmadı binamda gigafiber kutusu var ama onu da görmüyor garip bir hata

Altyapı bilgisi görünmüyorsa ya bölgenizde altyapı geliştirmesi vardır yada bende olduğu gibi devre arızası vardır. BaZen hiç bir şey yokkende sadece telekom müdürlüğüne gittiğinizde durumu anlattığınızda bilgisayardan yaptığı bir kaç tıklama ile işi çözebiliyorlar… binanızda TurkNet logolu siyah kutu varsa gigafiber vardır. Ama hattın aktivasyonu yapılmamıştır. Tüm işlemleri bitmemiş olabilir. Kutunun bir resmini atabilirseniz daha net konuşabiliriz. Forumda yetkili arkadaşlarda mevcut seve seve size yardımcı olacaklardır

Merhabalar, boş port olmaması nedeniyle bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Mevcut hizmetinizi taşımak bu sorunu çözebilir. GigaFiber altyapısının henüz aktif değil ise sorgulamada çıkmıyor olabilir. Özel mesaj üzerinden iletişim numaranızı iletirseniz sizi satış birimine yönlendirebilirim :raised_hand:t2:

özel nasıl yazacağım

Sizinle iletişime geçtim. Profil resminizin üzerinde çıkan bildirime tıklayarak özel mesaja ulaşabilirsiniz :raising_hand_man:

Bendede görünmüyor telekom müdürlüğüne gidicem