Turknet aktivasyon

kullanıcı adım ve şifrem geldi ama aktivasyonu nasıl yapacağımı bilmiyorum

Merhaba, paketinizi ve modeminizin modelini öğrenebilir miyim.

modem sistemine sistemine giremiyorum 192.168.1. 1 den kullanıcı adı ve şifreyi kabul etmiyor gönderilen kullanıcı adı da sığmıyor isim kısmına

tp linkin turk telekom yazılı vdsl modemi paketimse 399 lira olan

Merhaba, Modem arayüz şifresi verdikleri şifre değildir. Modemin şifresi modemin arkasında yazar yada internette o modeli araştırırsanız k.a ve şifresini bula bilirsiniz.

Modeme giriş yaptıktan sonra kurulumu içinde gerçekleştireceksiniz.

Kullanıcı adı kısmına admin yaz şifre kısmına turktelekom yaz modem arayüzüne erişmen lazım ondan sonra modem kurulumu yapman gerekiyor.

hepsini denedim ama olmuyor hata veriyor sürekli giremiyorum modeme

Selamlar @aynn , profiline müşteri numaranı ekler misin? Kontrol edip ekiplerimizle iletişime geçeceğim. Böylelikle seni arayacak ve modem kurulumu konusunda yardımcı olacaklar.

Eskiden beri göstererek modem kurulumu yaptırıyorum. Mesaj üzerinden ayarlamalarını yaptırabilirim.

modemin arkasında yazar aslında kullanıcı adı şifre ekran görüntüsü at yardımcı olalım.

burdaki bilgileri 192.168.1.1 a giriyorum ama kabul etmiyo bilgiler yanlış diyo

Modemin üstünde reset tuşu var ona bastığında arayüz sıfırlanacaktır.

1 Beğeni

sisteme girdim hızlı kurulum yapıp kullanıcı adımı ve şifremi girdim şuan böyle İnternet hala yok

VLAD : 35 olark ayarlı mı ?

Bu konu, son yanıttan 60 dakika sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıtlara artık izin verilmiyor.

sorunu çözdüm yardımlarınız için teşekkür ederim

nereden ayarlayacağım