Türknet abonelik iptalimi kabul etmiyor

evet ben yaklaşık 15 gündür vae altyapısına geçmeye çalıştım ama TurkNet sağ olsun beceremedi ben de hicbir muhattabimin olmaması sebebiyle bu rezalet firmadan aboneligimi sonlandirdim fakat gel gelelim ki aboneligimi de iptal etmiyorlar 15 gün internetsiz kalmama rağmen anında faturalandırma yapılıyor ancak 5 6 defa kimlik fotokopisi dilekçe göndermeme rağmen tarafımıza gelmedi diyor aklı sıra 1 fatura daha yapacaklar bize bu rezalet firmadan nasıl kurtulabilirim

şu an ben sınava hazırlanıyorum farklı operatöre de geçemiyorum iptal ettirmeden eğer böyle devam ederse tüketici hakem heyetine e devletten başvuru yapcam hayatımda bu kadar rezalet firma görmedim made internet sağlaamıyorsunuz bırakın da aboneligimizi anında iptal ettirek niye çeşitli yalanlara sığınıyorlar ki

aboneligimin sonlandırılmasını istiyorum yeter artık sizin gibi firmadan çektiğimiz

Hocam selamlar, akıl vermek gibi olmasın ama taşıma yapsanız daha iyi olmaz mı? Hem yeni abonelik süreci daha yavaş işliyor taşımaya göre hem de abonelik iptali için ayrıca uğramamış olursunuz zaten taşıyınca sonlanacak.

hocam benim 15 gündür internetimi geçiremediler ben de sinirlenip iptal başvurusu verdim şimdi başka aboneliğe geçebilir miyim ki iptal başvurusunda bulunduk e devletten

Edevletten iptal talebi verdiyseniz illaki işleme alınır diye düşüyorum, öteki türlü taşımak daha hızlı olabilirdi. Ben TurkNet alırken taşımıştı aboneliğimi daha hızlı olmuştu o yüzden aynısını önerdim size de. Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.

E devletten gönder bak nasıl iptal oluyor.

3 ay geçmeden taşıma yapamazsınız. E devlet kullanmasını bilen iptal etmek bir tık.