Turknet abonelik iptali

24nisanda başlatmış olduğum Turknet aboneliğinden hala hizmet alamamaktayım, Türknet topu TT ye atıyor TT ise erteliyor veya kapatıyor. Üst komşum TT bağlatmış 2 günde bağladılar diyor. Şimdi modem almıştık faturaya tek taksit, iptal edince onu göndermemiz gerekiyor mu ? TT ye geçerken Türknet aboneliğini iptal etmemiz gerekiyor mu,(hala aktivasyon ekranında) bilgisi olan var mı? (Sorunları anlattığım bi konu var)Şuanda destek kaydım kapanmış durumda herhangi bir çözüm yok dsl ışığı yanmıyor, ankastreden sinyal alamıyoruz.
Screenshot_5

1 Beğeni

Modem sizin sizde kalacak. Ücretini ödeyip aldınız. İptal konusunda eğer belgeler onaylandı ise iptal dilekçesi göndermeniz ve işleme konulduktan sonra sesli onay için aranmayı beklemeniz gerekiyor. ( Yönetici arkadaşlar yanlış varsa düzeltebilir)

Şuanda aboneliğim bulunmakta 27 nisanda evraklarım ulaşmıştı.TT yi aradık altyapı yok diyor deliricem gerçekten üst katımdakiler nasıl kullanıyor ?

TT müdürlüğüne gitme şansınız varsa. Üst kat komşularınızın abone numaralarını alıp bizzat gidip bilgi alın. Altyapı olamama nedeninin bir çok sebebi olabilir. İlk sebep port olmaması durumu. Diğer bir sebep ise binanıza gelen kablo sayısının yetersiz olması nedeniyle altyapı olamama sorunu. Çok istisnai durum olarak da üst kat komşularınızın internet hizmetini başka bir binanın ankastresi vasıtasıyla almış olması. En doğru ve kesin cevabı dediğim gibi bağlı olduğunuz Telekom müdürlüğünden almanızdır

Öyle yapıcam pazartesi, ankastre var,işin ilginç tarafı o zaten