Turknet aboneliği ile aşağıdaki platformlardan hangilerinin ücretsiz olarak sunulmasını isterdiniz?

TurkNet Online İşlem Merkezi de karşıma çıktı

1 Beğeni

Bu yeni birşey mi ben yeni gördüm YouTube premium Disney + Netflix gain Amazon prime bunlar olsun yeterli

Yeni.

İnternet gitti geldi, TurkNet Online İşlem Merkezi e bakayım bi dedim. Karşıma bu anket çıktı. Güzel bir adım.

3 Beğeni

Direkt netflix ya hazır zam yapılmışken :smiley:

4 Beğeni

Amazon bunların hepsinden iyi Twitch abone 7.90 tl idi en son Amazon gaming oyun bedava veriliyor sonra film var onlara ücret vermiyorsun

Hazır Netflix zam yapmış iken Netflix’i seçerdim :laughing:

5 Beğeni

Az önce bir tane konu açtım onun hakkında düşüncen nedir merak ettim @Oguzhan

Amazon prime verseler bile sadece Amazon prime video için bir paket sunarlar Twitch vs eklentileri olacağını sanmıyorum. Hepsi video platformu mantıken

1 Beğeni

Twitch için prime alınması ekstra birşey yapılmıyor

Demek istediğimi anlamadınız sanırım. Sizin Amazondan aldığınız paket size Twitch aboneliği+video+ayrı bir kargo hizmeti sunuyor. Eğer TurkNet Amazon ile anlaşırsa sadece video kısmı ile anlaşacaktır.

2 Beğeni

Merhabalar, evet müşterilerimizin karşısına böyle bir anket çıkartıyoruz. Sizden alacağım geri dönüşler doğrultusunda bir kampanya yapabilir ve seçtiğiniz platformları ücretsiz olarak sizlere sunabiliriz :slight_smile: Konu hakkında bir gelişme olması durumunda size bilgi vereceğiz.

5 Beğeni

TurkNet in verip verebileceği şey bence YouTube premium olur :roll_eyes::hugs:

4 Beğeni

Evet, yeni bir şey. Siz kullanıcılarımızın fikirlerini almak istedik.

5 yıllık Digiturk üyesiyim Disney+ TurkNet yanında tadından yenmez Güzel bir gelişme inşallah hayata geçer

@Oguzhan, ben olsam ben de Netflix’i seçerdim :smiling_face_with_three_hearts:

3 Beğeni

gigafiber abonelerine Wi-Fi 6 Router daha iyi olmaz mı

1 Beğeni

Bu tavsiyenizi anketi yapan arkadaşlarıma ileteceğim :hugs:

3 Beğeni

Yüksek ihtimal bir Netflix geliyor arkadaşlar spoiler gibi olmasın ama :sweat_smile:

6 Beğeni

abii direk Disnep+ direek netflixten daha iyi olucak
bide eğer böyle bir şey yaparsa TurkNet, zamlar filan hakkını verir muhteşem olur

2 Beğeni

Netflix olursa her ay en ust paketi ödüyorum ahali kalabalık olunca kesmiyor sıpaları :slight_smile: 2 Adet Turk.net üyelik var işime gelir süper olur

2 Beğeni