Türknet 2 Aydır Net vermiyor

2 Aydır 3. arza kaydı . Türk Telekom Arıyor Altyapınıza VAE 2.Tip Fiber . Ama çatır çatır aylık 88 lira para iki aydır alıyorlar bu 3. faturalandırma dönemi Hizmet yok ücret var . Kayıtlarda sorun Türk telekomda çözülücek 2 Aydır çözülmedi ne zaman çözülücek Millenicom u arıyorum onlar VAE ye hizmet veriyor Yapa oldugu için vermiyor Ama Türk net . Neden Ozaman ücret alınıyor. Bugün aranmaz isem kapatıcağım kapanma sürecinde ücret iadesi yapılıyor mu bilmiyorum ama yapanmaz ise Hukuki süreçleri başlatacağım.
Ücret iadesi yapılıyor ise Ha Sahibinin bilgilerine mi yapılıyor Yoksa Ödeyen kişinin bilgilerine mi ? Ben Ödüyorum Dayımın üstüne hat . Kullanıcısıda Benim

Kullanamadığınız günler için TurkNet Online İşlem Merkezi üzerinden fatura düşürülmesi talep edin. Biraz devrik anlatmışsınız ama sorunların tek çözümü destek kayıtları. Oraya sorunu açıklayıcı yazın. Ve düzeltilmeisni talep edin. TurkNet 'te geri dönüşler ve çözüm süreleri uzamaktadır. Sabrınız var ise deneyin. Yoksa başka iss araştırın. Ayrıca hat kapama talebinden hemen sonra faturalandırma durur. Kullanılan ücret alınır. Fazla ücret vb. durumlar hattın yasal sahibine iade edilir. Sizlik bir durum olmaz.

2 Beğeni