Turknet 16 gündür kurulamayan internet sorunu

Merhabalar 09.10.2023 tarihinde abonelik başvurusu yaptım 2 illa 6 iş günü içerisinde tamamlanacağı bilgisi verildi. Ekipler geldi ama fiber kablo ellerinde olmadığı için o gün kurulum yapamadılar ben kendim satın alıp gereken işlemleri yaptım ve 18.10.2023 tarihinde modem kurulumuna hazır halde beklediğimi tarafınıza ilettim ( müşteri hizmetleri ve Türk Telekom bilgilendirmesine göre kabloyu TT ekiplerinin getirme yükümlünde olduğu bilgisine sahibim) Yinede hızlandırmak amaçlı problemi çözdüm. Fakat 7 gündür hiç bir ekip gelip modem kurulumunu yapmadı. Müşteri hizmetleri aciliyetinizi belirtiyorum gereken mail ve gönderiler oluşturuldu diyor fakat hiç bir şekilde geri dönüş alamıyorum. Her gün defaatle arayıp mail attırıyorum.Saha ekipleri ısrarla gelmiyor ve iletişime geçmiyor. Mevcut internetimi feshedip geçtiğim içinde günlerdir internetsiz bir şekilde madur oluyorum. Gereken işlemlerin yapılmasını istiyorum.

1 Beğeni

Selamlar @Ahmetonder, hizmetinize ulaştım. Konuyu ekiplere hızlı bir şekilde ilettim. Öncelik ve hassasiyet talebimize istinaden en kısa sürede işlemleriniz tamamlanacak. Özel olarak takip ediyorum.

1 Beğeni

Teşekkür ederim ilginiz için bende yakından takip edeceğim.

Binanamıza her gün Türk Telekom ekipleri geliyor sabahta geldi şimdide geldi sorduğumda sistemde gözükmediğimizi henüz düşmediğini söylüyor. Müşteri temsilciniz ve sizler aciliyet ve öncelik bildirdiğinizi söylüyorsunuz ama saha ekipleri sisteme baktıklarında herhangi bir oluşturulan kayıt görünmüyor. Cumartesi gününe kadar halledilmezse iptal işlemlerine başlayacağım. 17 gün oldu nasıl saha ekiplerinin sistemine düşmüyoruz anlamış değilim…

Takibiniz sonucunda internet kurulumu gerçekleştirildi. Teşekkür ederim ilginiz için. Aktivasyon için bildirdim rica etsem hızlandırma talep edebilir miyiz kullanıma başlayalım. @alperenatici