Türk telekomun modemi mi yoksa türknetin modemini mi

merhaba arkadaşlar sonunda türk telekomun tekelinden kurtuldum gigafiber bugün itibariyle aktif edildi sıradaki sorunum aşağıdaki türk telekom modemi mi kullanmalıyım yoksa Türknetin vereceği modemi mi bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim.
IMG-20220823-WA0000
IMG-20220823-WA0001

Merhaba, @Bedkas TurkNet verdiği modemi kullanmanız daha iyi olacaktır. TP link modemi wifi sorunu yaratıyor.

TT fiber alt yapısı iptal olması sonucunda geri iade isteyeceklerdir.

3 Beğeni

TurkNet ’ in Gigafiber modemini tercih ederdim bende.

1 Beğeni

Merhaba, TurkNet’in size verecek olduğu modemin gigafiber ile uyumu ve güncel teknoloji açısından sizin daha stabil daha akıcı kullanım açısından yararınıza olacağını düşünüyorum.

Benim size önerim TurkNet’in gigafiber için vermiş olduğu modemi kullanmanızdan yana olacak zaten @CKLasT arkadaşım bu konuda detayları belirtmiş zaten.

1 Beğeni

Cevaplarınız için teşekkür ederim bende Türknetin modemini kullanmayı düşünüyorum

Wifi olarak TurkNet verdiği modem ile 500 megabit fazlasını göremezsiniz kablosuz olarakta gigabit hızları almanız için wifi 6 destekli modeme ve cihazlara ihtiyacınız var

1 Beğeni

TurkNet modemi tabiikide

1 Beğeni

TurkNet Modemini aldım Hiç memnun değilim Yan odadan Bile Zor Çekiyor Çekim Gücü Zayıf düşünmeyin Sakım

1 Beğeni

Merhaba TurkNet in vereceği modemi diğer arkadaşlar gibi bende öneririm.

1 Beğeni

Kesinlikle 2sini de alma huawei ax3 dual ya da quad core modelini alın wifide bile maksimum hızı görebilirsiniz… Dual core acayip ucuz kullanıcı dostudur. Quad core ise uygun fiyata kullanıcı dostudur. Dual 400-450tl arası quad ise 800-850tl civarlarında verdiğin paraya dönüp bakmazsın…

1 Beğeni