Turk Telekom'un bir türlü gelmemesi

Şu anda TurkNet vdsl kullanıyorum sonunda binama fiber geldi geçiş süreci başladı TurkNet bana sürecin turktelekom tarafına iletildiğini 1 ay önce belirtti fakat turktelekom beni hala aramadı ne yapabilirim bu konu hakkınad ?

Ilgili destek kaydı aktif mi? Net uzmanı kişi sizi bilgilendirmiyor muydu?

destek kaydı açtım olayın artık turktelekom tarafında olduğunu turknetlik bişeyin olmadığını söylediler turktelekoma ulaşmaya çalışsamda müşterisi olmadığım için ulaşamadım

TT müşterisi olmadığın için işler yokuşa sürülüyor bulunduğun bölgedeki müdürlüğe gidip 1 aydır gelip fiber için bağlantı yapmadınız sırf müşteriniz değilim diye bu benim yasal hakkımdir gelip şu bağlantıyı yapın yoksa şikayet edicem diyin süreç hızlanır burada kararlı olmak lazım

1 Beğeni

Şu an TurkNet VDSL abonesisiniz ve fibere geçiş işlemini TurkNet yarıda bırakıp sizi TT ile başbaşa bırakıyor, doğru mu anladım?

TurkNet yarıda bırakmıyor görevlerini yapıyorlar turktelekomun ekipleri bir türlü gelemedi olay bu aramadılar bile beni

önce telefonlarını arayacağım sonrasında bizzat uğrayacağım

Merhaba

Merhaba @sefktas , öncelikle karşılaşmış olduğunuz durum nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isterim. @EFG arkadaşıma destek no mesaj olarak yazarsanız ilgilencektir.

Hocam siz neden uğraşıyorsunuz ki TT ile? Sizin hiçbir yasal hukukunuz yok onlarla aranızda ama TurkNet’in var. TurkNet çözer bu durumu.

1 Beğeni