Türk Telekom VAE'de Upload Hızlarını Yükseltti (10-15-20-40-50)

Yükselmiş mi senin?

Birileri daha çıkarmış yüksek hızlı paketleri uploada ek ücret koymamış 100 üstü fiber paketlerde.

4 Beğeni

Kim bu özelden link atar mısın?

1 Beğeni

Pelicell

1 Beğeni

TurkNet çıkarmayacak daha öyle bir şey yok diyorlar ve 1000 mbps paket ile ilgilide bir şey yokmuş

Bu bilgiyi nereden aldınız, turk net yetkilileri >100 Mbit üzerinde çalıştıklarını buradan bilgi vereceklerini belirttiler.

Bu konuda paketler için çalışmalar devam ediyor. Gelişmeler oldukça duyurular yapılacaktır.

2 Beğeni

Çalışmalar kabaca ne zaman sonlanır? Bu bilgiyi de paylaşabilirseniz memnun oluruz.

1 Beğeni

Ne yazık ki herhangi bir süre bilgisi veremiyorum şu anda.

Destek kaydina yazmistim ordan daha net birsey yokmus oyle diyorlar

Ben de destek kaydına sormuştum, bana da net cevap vermediler.

1 Beğeni

Merhabalar, geçmişte açılan konularda da belirttiğim gibi netleşmemiş bir süreç hakkında yorum yapmak yanıltıcı olabilir. Diğer sağlayıcıların attığı bu adımlar birçok kritere ve prosedüre bağlıdır. Süreç netleştiğinde forum içerisinde bilgi paylaşacağız :handshake:

Bu paketler çıkacaksa yakında diye bir ibareyle koyulabilir siteye, diğerlerinin aylardır yaptığı gibi. Böyle yapılırsa hem eldeki müşteri durur hem de yeni müşteri çekilir. TurkNet fırsatı tepiyor çıkmayacak izlenimi hakim herkes de haklı olarak.

İtibar meselesi büyük şirket olmalarının avantajı

Aynen katılıyorum, paketleri koyarsın, gerekirse yaklaşık fiyat da belirtirsin, insanlar en azından bu konuda yakında bir sonuç çıkacak der. Böyle yapınca insanlar spekülasyon yapıyor, anlaşamadılar mı, böyle bir hizmet veremiyecekler mi, treni mi kaçırdılar, anlaşamamalarının sebebi nedir vs vs.
Genel olarak türknetten memnunum, amma velakin >100 paketleri veremezlerse (yakın zamanda), diğer iss ler farklı kapsam ve fiyat poliklarıyla sunarken, taahhüt vermeden veya en fazla 12 ay (TT hariç) diğer alternatifleri düşünebilirim.

3 Beğeni

Hayırlı olsun, performansı nasıl? Kaç alıyorsunuz? FTTH mı yoksa FTTB mi? 24 ay taahhüt olayı beni rahatsız ediyor, 15 Modem kirası var ilaveten. Benim niyetim 1-2 ay 1000 kullanmak sonra 500/200 e geçmek, 24 ay kendimi bağlamak istemiyorum.

24 ay siz vermediğinzi sürece yapamazlar. 12 ay sonunda diğer 12 ay için söz vermedikçe iptal edilebilir. Yasal olarak 12 aydan uzun bir taahhüt olamayacağından 12 ay bitiminde tekrar söz istiyorlar.

O fiyata geçmek bütçe meselesi ben bin megabit hızı zaten gereksiz buluyorum normal kullanım için 200 yeterli gigafiber ucuz olduğu için mantıklı ama Türk Telekom pahalı

1 Beğeni

Bir kaç ay 1000 kullanıp alt paketlere geçme olayını tabi ki TT da kastetmiyorum, taahhütsüz bir iss de yapmayı düşünüyorum, TurkNet/netspeed/milleni com gibi, netspeed şu anda 200 veriyor, altyapı sorguda 100 çıkıyor, telefon açtığımda 100 demesine bakmayın 200 verebilirz dediler, 200 için sistemi şimdilik değiştirmek istemiyorum, modemi iade et, aktivasyonu bekle vs vs, milleni com da yok halihazırda, com net ile ilgili şikayet fazlaca var, zaten 1000 de 900 den veriyor zaten olmaz.
Şimdilik beklemedeyim, dediğim gibi netspeed veya mileni com TT daha uygun fiyatı 200/500/1000 verirse düşüneceğim.

1 Beğeni

Şu an TurkNet’de iseniz ben Netspeed’ten TurkNet’e geçiş yaptım FTTH altyapıda ve modemi iade etmedim sadece aktivasyonu ve Netspeed iptal sürecini bekledim. Eğer geçiş yaparken modemi iade etmek gözünde büyüyorsa haber etmek için söyledim. Tabi farklı bir ISS kullanıyorsanız ne olur bilemem.