Türk Telekom üzerinden Fiber200, Fiber500 ne zaman?

Türk Telekom altyapısından, TurkNet Özgür İletişim 100 paketini kullanıyorum

Daha önce hiç müşterisi olmadığım, Comnet adlı ISP 100’e ek olarak yine Türk Telekom üzerinden 200, 500 ve 1000 paketlerini de satmaya başlamış.
Comnetin sitesinden adresim ile hız sorgulama yaptığımda 1000 mbps alabileceğim çıkıyor.

200 paketi gayet dikkatimi çekti. Ama Comnet’e geçmek yerine TurkNet ten almayı tercih ederim.

Turk.Net in web sitesinden sorgulama yaptığımda 100 alabileceğim cikiyor.

TurkNet, Türk Telekom üzerinden 200, 500, 1000 paketlerini satmaya başlayacak mı ?

2 Beğeni

abi ama tt nin istediği fiyatlar ateş pahası ve TurkNet bunu yaparsa tek fiyat politikasından vazgeçmek zorunda

1 Beğeni

Paketler satışa açık duruma geldiğinde duyurusu yapılacaktır. Forumumuz üzerinden @alperenatici gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Ben açıkçası Ağustos 15 de hala 100 ise bir bakacağım. TurkNet 200 ü 200 liraya sunsa alırım ama artık sunması lazım ilklerin ismi bu konuda çok yavaş davranıyor.

2 Beğeni

Haziranı yarılamamıza rağmen bir gelişme yaşanmadı ve bu durum bizleri üzüyor :frowning:

Tek fiyat politikası ile aylarca 100 mbit altını altyapısı desteklemediği için kullanan ve TurkNet’e sadık olduğu için farklı sağlayıcılara geçmeyen müşterilerden fazlasıyla kâr edilmiştir diye tahmin ediyorum. Artık 100 üzerini açıklama vakti geldi de geçiyor Sayın TurkNet. Biz sadık müşterilerini daha fazla bekletmemeni umuyoruz…

2 Beğeni

80 dakika sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.

Süreç netleşince gerekli açıklama yapılacaktır.