Türk Telekom üzerinden Fiber200, Fiber500 ne zaman?

Türk Telekom altyapısından, TurkNet Özgür İletişim 100 paketini kullanıyorum

Daha önce hiç müşterisi olmadığım, Comnet adlı ISP 100’e ek olarak yine Türk Telekom üzerinden 200, 500 ve 1000 paketlerini de satmaya başlamış.
Comnetin sitesinden adresim ile hız sorgulama yaptığımda 1000 mbps alabileceğim çıkıyor.

200 paketi gayet dikkatimi çekti. Ama Comnet’e geçmek yerine TurkNet ten almayı tercih ederim.

Turk.Net in web sitesinden sorgulama yaptığımda 100 alabileceğim cikiyor.

TurkNet, Türk Telekom üzerinden 200, 500, 1000 paketlerini satmaya başlayacak mı ?

2 Beğeni

biz burada yazınca suçlu oluyoruz. diğer 3.parti isslerin çoğu 100 üstü paketlerini çoktan satışa çıkardı. 1Nisan dan beri belli olan bir şeyin şirket içinde çalışması nasıl yapılamaz akıl ermiyor

2 Beğeni

Kim niye suçlu oluyor yahu :slight_smile:

1 Haziranda Netspeed,Gıbırnet gibi issler 100 üstü paketlerini duyurdu. burda yeri geldi 2/3 konu açıldı her konuda fikrimi belirtmeme rağmen kimse oralı dahi olmadı. hatta bazı arkadaşlar Telekom un bu işin sonunu düşünmediğini herkese 1000 verilirse alt yapıların kaldırmayacağını bile dile getirdi :slight_smile:

TurkNet in sitesinde adresinizdeki maksimum hız ibaresi yer almakta. ve alt yapım yukarıda gördüğünüz gibi 1000 destekliyor. ama TurkNet hala 100 ile yerinde saymakta.

İşin komik kısmı ise bu zamana kadar Türk telekom tarafından paketlerin 100 ile sınırlandırıldığını ve bu yüzden daha yüksek hızlar veremeyeceklerini dile getiren TurkNet şuan hala 100 vermekte

Bu konularda ısrar edilince bazı moderatörler kapı gösterip hadi seni tutan mı var ? gibi tavırlar sergilemekten geri kalmıyor bilginiz olsun
Adsız2

6 Beğeni

abi ama tt nin istediği fiyatlar ateş pahası ve TurkNet bunu yaparsa tek fiyat politikasından vazgeçmek zorunda

1 Beğeni

Netspeed 200 Mbps için 196 tl fiyat belirlemiş. 100 için 140 ödüyorum 200 için 196 uçuk bir rakam değil.

2 Beğeni

ttfiber alt yapısında 100 üstü paket gelmesi demek alınacak en maksimum hızın 139.90 a sunulması demek. Buda TurkNet 'i sarar ettirebilir gibi duruyor… Bu mukametle beraber devam 100e

1 Beğeni

Onur kardeşim o halde ana sayfalarında yer alan adresinizde ki maksimum hız ifadelerini kaldırması gerekir. Alt tapı türü belirtilmeksizin maksimum hız ibaresi var

6 Beğeni

Paketler satışa açık duruma geldiğinde duyurusu yapılacaktır. Forumumuz üzerinden @alperenatici gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Ben açıkçası Ağustos 15 de hala 100 ise bir bakacağım. TurkNet 200 ü 200 liraya sunsa alırım ama artık sunması lazım ilklerin ismi bu konuda çok yavaş davranıyor.

2 Beğeni

Haziranı yarılamamıza rağmen bir gelişme yaşanmadı ve bu durum bizleri üzüyor :frowning:

Tek fiyat politikası ile aylarca 100 mbit altını altyapısı desteklemediği için kullanan ve TurkNet’e sadık olduğu için farklı sağlayıcılara geçmeyen müşterilerden fazlasıyla kâr edilmiştir diye tahmin ediyorum. Artık 100 üzerini açıklama vakti geldi de geçiyor Sayın TurkNet. Biz sadık müşterilerini daha fazla bekletmemeni umuyoruz…

2 Beğeni

İlklerin iss si TurkNet bu sefer sonları oynuyor :slight_smile:

36 tane ss aldım o konuda sorun yok :rofl:

4 Beğeni

Biz gültepe demedik güllütepe dedik :sweat_smile:

2 Beğeni

80 dakika sonunda konu otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.

Süreç netleşince gerekli açıklama yapılacaktır.