Türk Telekom Telefon (İnternet) Direği Yıkıldı

Merhabalar herkese. 05.01.2021 tarihinde mahallemizde bulunan internet direğinin yamulması sonucu Aydem ekipleri gelip direği yerinden söküp olduğu yere bıraktılar. Türknet uygulamasında önce 06.01.2021 tarihinde daha sonra 09.01.2021 tarihinde sorunumuzun giderileceği belirtildi. 09.01.2021 tarihinde ise bu süre 12.01.2021 tarihine uzadı. Muhtemelen bu süre 12.01.2021 tarihinde yeniden uzatılacak. Çocuklarımız canlı derse giriyor. Mahalle olarak komple internetimiz yok. Türk Telekoma ve Türknete ayrı ayrı arıza kayıtları oluşturduk mahalle olarak. Türk Telekom maillerine durumu ilettim. Mailden bizi aradılar ve son durum ile ilgili gerekli bilgiyi Turknet’in vereceğini söylediler. Türknet’de sadece bekleyeceksiniz diyor. Ne yapmamız lazım ? Daha önce başına gelen var mı ?

Geçmiş olsun.
Bu sorun TurkNet ile alakalı değil. Ancak telekom çözebilir. Altyapı telekomun çünkü. TurkNet’in yapabileceği hiçbir şey yok maalesef.

1 Beğeni

Evet Türknet ile ilgili değil. Ama ne yapacağım bilmiyorum mahalle olarak arıza kaydı oluşturduk ayrı ayrı. Tüm mahallede internet yok. Türk Telekomda başka nerelere müracaat edebiliriz ?

Bölgenizdeki TurkTelekom müdürlüğüne müracaat edebilirsiniz.