Türk Telekom taahhüt bozan var mı?

merhaba, türktelekom da son 5 ayım kaldı 3 ay bedava paketi yaptıkları için haliyle 27 ay taahhüt.
Yakın zamanda taahhüt bozan var mı? kaç ay kala ne kadar çıktı paketiniz neydi yardımcı olursanız sevinirim.

Benim aktif paketim 8mbps 76TL olan paket

müşteri hizmetlerini arayıp cayma bedeli öğren büyük ihtimalle 300-400 arası bir şey çıkacaktır

1 Beğeni

sordum 2300TL diyor :confused:

2 yıl önce aboneliğimin 1 yıldan az bir süresi varken taahhüt bozmuştum. Yaklaşık 900 tl ödedim :slight_smile:

tivibu veya harici bir şeyler varsa onları ücreti ile beraberdir.

yalın internete o kadar çıkmaması gerek

bende öyle düşünüyordum sanırım müşteri temsilcisi kapattırmamak için bu kadar yüksek miktar çıkarttı. (yalın internet) image

tekrar müşteri hizmetlerini arayıp başka birisine bağlanıp tekrardan öğren ücreti

Bağlattıgım zaman altyapı max 8 destekliyordu port sorunu vardı turktelekom bile 3 ay bağlayamadı okadar dilekçe verdik sonuç olmadı. En sonunda turktelekom genel müdür yardımcısına yazdım o şekilde çözüldü. vdsl de 1 yıl önce geldi :confused:

Merhaba, 5 ayınız kalmış. 5 ile aylık faturanıza yansıyan miktarı çarpın ve sonuç taahhüt bozma bedeli olarak çıkacaktır. (3 ay bedava fakat taahhüt nedeniyle kapsamaya girebilir)

Ben, 7 veya 14 gün kala çıkmıştım, diğer firmadan ve ücret çıkmamıştı. Sanırım, ay içerisin de çıktığım için olabilir.

1 Beğeni

b) Taahhütlü tarife aboneliğimi istediğim zaman sonlandırabilir miyim?

“Taahhüdünüzü istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Ancak süresinden önce taahhütlü sözleşmenizden caymanız halinde işletmeciler; taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya sağlanan diğer faydaların bedelleri ile kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen aylık tarife bedelinin taahhüt süresi bitimine kadar kalan aylara ilişkin ücretlerin toplam bedelini karşılaştırarak, abone açısından daha avantajlı olan tutarı, cayma bedeli olarak faturanıza yansıtabilmektedir.”
Kaynak: Türktelekom Tüketici Bilgilendirme Rehberi > Destek > Web > Türk Telekom

Şuan Türk Telekom Kullanıyorum yakın zamanda iptal ettiricem taahhüt’ü ailem 2 yıl yeniletmiş 3 ay olmuş benden 3 ay’ın ücretini istediler.

benim bildigimde bu , sonraki ayların ücretini talep edemezler , önceki ayların indirim ücretlerini talep ediyolar.