Turk telekom hız sorunu

Türk telekom internet hızımı düşürmüş destek kaydı açmama rağmen TurkNet diyor ki turk telekom altyapınızın desteklemediğini söylüyor bir şey yapamıyoruz normalde hız testinde 76 mbps aldığım hız son bir haftadır 56 mbps oldu Screenshotları atacağım buraya önceden aldığım hızı ve şuan aldığım hızı yardım edin ne yapabilirim TurkNet destek kaydı ile sorunu çözemiyoruz. 76 mbps şimdi de sonradan aldığım değerleri atıyorum Yardım edin lütfen belki başka birisi daha yaşamıştır bu sorunu Teşekkürler.

bu önceden modemde gördüğüm değer

bu da sonradan modemde gördüğüm değer ve şuan TurkNet sitesinde kablolu hız testinde 56 mbps hız alıyorum

Aynı sorunu 2 gündür bende yaşıyorum arıza kaydı açtım bugün türk telekom aradı ve sorunun türknetten kaynaklandını kablolamanın sağlam olduğunu söyledi hattın kapasitesinin 79 mbps oldunu türknetin sana 50 verdini söyledi arıza kaydından hala cevap bekliyorum 2 gündür 75 alacağım yerde 50-45 arası alıyorum şuan destek durumum
Türk Telekom’a İletildi, Kontrol Ediliyor da umarım çözerler

Türk telekom yine bir oyunlar çeviriyor ne yaptığını anlamak mümkün değil benim sorunumu çözemedile3 turk telekom müşteri hatası diyip sorunu kapatıyor

1 Beğeni

Bu konuda yapılabilecek pek bir şey yok. Talebi karşılamak amacıyla Telekom sahada verilebilir hızları aşağıya çekiyor. Herkese eşit hızlar ulaştırmayı amaçlıyor olabilirler… Pandemi sonrası yoğunluk azaldığında herşey normale döner diye umuyorum