Türk Telekom Fiber kablo

Türk Telekom binamıza turunucu fiber kablo getirdi. 1 ay oldu. Kutulama vs hiçbir işlem yok şuanlık. Süreci nasıl hızlandırabilirim? Nereye başvuru yapacağız? İç tesisat çekilmedi henüz. @EFG @BLackOwL bu konuda yardımınıza ihtiyacım var.


hayırlı olsun. bölge müdürlüğüne gidip süreci öğrenebilirsiniz umarım yakın zamanda kavuşursunuz

2 Beğeni

Sizin durum nedir kullanmaya başladınız mı? Umarım binaya kısa zamanda kutu koyulup kullanıma açılır.

ben 2 hafta oldu başlayalı. tüm süreç 20 25 günde bitti benim

1 Beğeni

Merhaba @hasanali, tüm fiber geçiş süreçleri @BLackOwL yaşadığı süreç gibi olmayabilir. Daha kısa veya uzun sürebilir. Bunun detayına bölgenizde bulunan TT bölge müdürlüğünden ulaşabilirsiniz.

Size iş planları hakkında bilgi verirler.

Hayirli olsun😎
Süreci beraber Takip edelim.:zap:

2 Beğeni

Yeni bir macera için bizi güncelle @hasanali :hugs:

Durumumuz bire bir aynı tt den bir bilgi alırsanız paylaşmanızı rica ediyorum

Gelişmeleri anbean buradan bildireceğim.

Nerede ikamet ediyorsun? Konya ise bu işi beraber takip ederiz.

Tabiki umarım sana da gelir.

Hayır malesef İstanbul çekmeköy

Türk Telekom il müdürlüğüne gittim. Plan proje ekip müdürüyle görüştüm. 1 hafta içinde gelip sonlandırmayı yapacaklarını siyah fiber kutuyu montalayacaklarını santral bina arası bağlantıyı yapacaklarını söyledi. Binamız 40 daire olduğu için iç tesisat işçiliği ve daire içlerine fiber kablo çekimi için bayramdan sonraya gelineceğini söyledi. En geç Mayıs ayında bütün işlemler bitip abone alımına başlanacağını ve fiberin aktif olacağını söyledi. İç tesisat için bir kez gelineceğini ve ücretsiz olacağını, daha sonra fiberden hizmet almak isteyenlerin ise iç tesisat işçiliğini kendi imkanlarıyla yaptıracaklarını söyledi. Yani TT şuan internet hizmeti alan herkesi ücretsiz fibere geçirecek fakat daha sonra internet bağlatacak olanların kabloyu kutudan dairesine kendisinin çekeceğini söyledi. Şimdiden sabırsızlanıyorum. TurkNet 'i fiber üzerinden kullanmak için @EFG ile iletişim halinde olacağım.


Çok sevindim @hasanali, ne zaman yardıma ihtiyacın olursa bana özel mesaj üzerinden de bu konudan da ulaşabilir ve destek isteyebilirsiniz. Günün sonunda bir kullanıcımızı daha fiber hızlarına kavuşturacağız. Ne mutlu bize :smiling_face_with_three_hearts: :pray:

2 Beğeni